Editörün Seçimleri

wave
Gece Körlüğüne Kök Hücre Umudu

Gece körlüğü, genellikle retinitis pigmentosa gibi göz hastalıklarının bir sonucu olarak ortaya çıkan bir durumdur. Retinitis ...

Trendler

wave
Google Pixel 8A Sızıntısı: Yedi Yıllık Güvenlik Güncellemesi Sunuyor

Google Pixel 8A ile ilgili yeni sızıntılar, cihazın müthiş bir özellik sunacağını gösteriyor. Bu sızıntıya göre, Google ...

Wacom’un Yeni Çizim Tableti: Samsung OLED Ekran Kullanıyor

Wacom, sanatçılar ve tasarımcılar için endüstri lideri çizim tabletleri üretme konusundaki ününü sürdürmektedir. Şimdi de, ...

Son Yazılar

wave
Bakan Tekin: 'Mülakatla Alınacak Meslek Sadece Öğretmenlik Olmalı'

Son zamanlarda mülakatla alınacak meslekler üzerine yoğun tartışmalar yaşanıyor. Bu konuda ...

Google Pixel 8A Sızıntısı: Yedi Yıllık Güvenlik Güncellemesi Sunuyor

Google Pixel 8A ile ilgili yeni sızıntılar, cihazın müthiş bir özellik sunacağını ...

Bakan Yusuf Tekin'den Devamsızlık Affıyla İlgili Yeni Açıklama

Bakan Yusuf Tekin, son günlerde gündemde olan devamsızlık affı konusunda yeni bir açıklama ...

Ankara Black House Apart Otelin Sahibi Haddini Aştı!

Ankara Black House Apart Otelin sahibi olan ismin sosyal medyada gündeme oturan bir tartışma ...

Sıfır Araç Alımlarında Proforma Fatura Uyarısı!

Sıfır araç alımlarında proforma fatura uyarısı, araç alımı yapacak bireyler için ...

Altın ve Dövizde Patlama Olacak! İslam Memiş'in Sözleri Herkesi Şaşırttı

Ekonomi uzmanı İslam Memiş, yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündemde büyük bir etki ...

Bakan Şimşek'ten İddialara Yanıt Geldi! Ülkemiz Dış Finansman Sağlıyor Mu?

Maliye Bakanı Şimşek, son günlerde gündemde olan iddialara yanıt verdi ve ülkemizin dış ...

OLED iPad Pro Modelleri M4 İşlemciyle Gelebilir

Apple'ın yaklaşan iPad Pro modellerinde OLED ekran ve M4 işlemciye geçiş yapabileceği ...

Bankaların Güncel Mevduat Oranları Ne Kadar Oldu? İşte Faiz Kararı Sonrası 250Bin TL'nin Getirisi

Bankaların güncel mevduat faiz oranları, ülkedeki ekonomik koşullar, enflasyon ve Merkez ...

Milli Eğitim Bakanlığı'nın seyreltme stratejisi: Hedefler Neler?

Milli Eğitim Bakanlığı, Covid-19 salgını sürecinde eğitimde seyreltme stratejisi uygulamak ...

iOS 18 İşletim Sistemi için Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

iOS 18 işletim sistemi için heyecan verici detaylar ortaya çıktı. Apple, her yıl olduğu ...

Zincirleme Kaza Paniğe Neden Oldu! 8 Araç Birbirine Girdi, Yaralılar Var

Trafik kazaları, herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir. Her gün karşılaşılan trafik ...