Editörün Seçimleri

wave
Kalbiniz Ne Kadar Genç?

Kalp sağlığı, genel sağlık durumumuzun en önemli belirleyicilerinden biridir. Birçok faktör kalp sağlığımızı etkileyebilir ...

Trendler

wave
Yapay Zeka Destekli Eğitim Videoları için Kullanılan Uzantı: Wizardshot

Yapay zeka, eğitim alanında da önemli bir rol üstlenmekte ve özellikle eğitim videolarının hazırlanmasında büyük kolaylıklar ...

Devasa Lastiklere Sahip Bir 'Monster Chopper' Motosiklet Hazırlandı [Video]

Motor tutkunları için heyecan verici bir haber var! Yaratıcı bir ekip, devasa lastiklere sahip muhteşem bir 'Monster Chopper' ...

Son Yazılar

wave
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstihdam kapısı olarak devlete yüklenilmesi vahim bir hata

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son dönemde işsizlikle mücadele ve istihdam ...

ABD Tarafından Kritik Veri Açıklandı! Altın ve Döviz Piyasalarında Son Durum Ne? İşte Detaylar

ABD'den gelen kritik veriler, altın ve döviz piyasalarında büyük dalgalanmalara neden oldu. ...

Yapay Zeka Destekli Eğitim Videoları için Kullanılan Uzantı: Wizardshot

Yapay zeka, eğitim alanında da önemli bir rol üstlenmekte ve özellikle eğitim videolarının ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kumpas mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son zamanlarda artan kumpas iddiaları hakkında önemli ...

Aziz Yıldırım: Atatürkçüyüm, Laik ve Cumhuriyetçiyim

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Türk spor camiasının önemli isimlerinden ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bürokratik Vesayete İzin Vermeyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin demokratikleşme sürecinde bürokrasinin ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Memurlara ve Kamu Kurumlarına Flaş Uyarı!

Türkiye Cumhuriyeti'nin seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son zamanlarda memurlara ...

Torpiller Çarpıştı, Sınav İptal Edildi: Konya Teknik Üniversitesi'nde Skandal

Konya Teknik Üniversitesi'nde yaşanan skandal haberlerin aksine, sınav iptali konusu doğru ...

Tarlada 39, markette 199 lira! Aracı, üreticiden daha fazla kazanıyor!

Tarladan market raflarına ulaşan ürünlerde görülen yüksek fiyat farkı, genellikle üretici ...

181 Bin 264 İşçi Aranıyor! İŞKUR'dan Büyük İstihdam Fırsatı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) son dönemde 181 bin 264 yeni işçi arıyor! İŞKUR'un ...

Kredi Derecelendirme Kuruluşundan Türkiye İçin Önemli Rapor! Yatırımcıların Risk İştahı Arttı

Ülkelerin ekonomik değerlendirmeleri genellikle uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları ...

Yüzde 25 Zam Sınırı Kalkacak mı? İşte Merkez Bankası'nın Açıklaması

Son dönemde Türkiye'de işçi ve memurların maaş zamları gündemdeydi. Bu zamlar genellikle ...