Editörün Seçimleri

wave
Gece Körlüğüne Kök Hücre Umudu

Gece körlüğü, genellikle retinitis pigmentosa gibi göz hastalıklarının bir sonucu olarak ortaya çıkan bir durumdur. Retinitis ...

Trendler

wave
OLED iPad Pro Modelleri M4 İşlemciyle Gelebilir

Apple'ın yaklaşan iPad Pro modellerinde OLED ekran ve M4 işlemciye geçiş yapabileceği dedikoduları hızla yayılıyor. Bu yeni ...

Android 15: Can Sıkıcı Bildirim Titreşimlerine Son Veriyor

Android işletim sistemi, mobil kullanıcılar için sürekli olarak yeni ve gelişmiş özellikler sunmaya devam ediyor. En son sürüm ...

Son Yazılar

wave
Bakan Şimşek'ten İddialara Yanıt Geldi! Ülkemiz Dış Finansman Sağlıyor Mu?

Maliye Bakanı Şimşek, son günlerde gündemde olan iddialara yanıt verdi ve ülkemizin dış ...

OLED iPad Pro Modelleri M4 İşlemciyle Gelebilir

Apple'ın yaklaşan iPad Pro modellerinde OLED ekran ve M4 işlemciye geçiş yapabileceği ...

Bankaların Güncel Mevduat Oranları Ne Kadar Oldu? İşte Faiz Kararı Sonrası 250Bin TL'nin Getirisi

Bankaların güncel mevduat faiz oranları, ülkedeki ekonomik koşullar, enflasyon ve Merkez ...

Milli Eğitim Bakanlığı'nın seyreltme stratejisi: Hedefler Neler?

Milli Eğitim Bakanlığı, Covid-19 salgını sürecinde eğitimde seyreltme stratejisi uygulamak ...

iOS 18 İşletim Sistemi için Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

iOS 18 işletim sistemi için heyecan verici detaylar ortaya çıktı. Apple, her yıl olduğu ...

Zincirleme Kaza Paniğe Neden Oldu! 8 Araç Birbirine Girdi, Yaralılar Var

Trafik kazaları, herkesin korkulu rüyası haline gelmiştir. Her gün karşılaşılan trafik ...

Yeni Müfredat ve Çocukların Yoğun Dersler ve Sınav Stresi

Yeni müfredatın, çocukların eğitimi ve günlük yaşamları üzerindeki etkileri üzerine ...

D Vitamini ve Kanserle Mücadele

D vitamini, vücut için gerekli olan bir vitamin olup, kalsiyum ve fosfor gibi minerallerin ...

1 Mayıs: İşçi Bayramı ve Tarihi

1 Mayıs, dünya genelinde işçi sınıfının mücadelesini ve birlik dayanışmasını kutlayan ...

Wacom’un Yeni Çizim Tableti: Samsung OLED Ekran Kullanıyor

Wacom, sanatçılar ve tasarımcılar için endüstri lideri çizim tabletleri üretme konusundaki ...

Antalya'daki Otel, Türk Müşteriden 'Milliyet Farkı Ücreti' Talep Etmişti! Bakanlıktan Açıklama Geldi

Antalya'daki bir otel, Türk vatandaşı müşterilerinden 'milliyet farkı ücreti' adı altında ...

Mayıs Ayına Özel! Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde İndirim Şöleni Başladı

Tarım Kredi Kooperatif, Türkiye genelinde yaygın şube ağıyla hizmet veren önemli tarım ...