Editörün Seçimleri

wave
Kan Değerleri ve Sağlık

Kan değerleri, vücuttaki genel sağlık durumunu anlamak adına oldukça önemli bir göstergedir. Kan testleri, birçok farklı ...

Trendler

wave
TikTok ABD Hükümetine Dava Açtı

TikTok, popüler video paylaşım uygulaması, ABD hükümetine dava açtı. ABD Başkanı Donald Trump'ın uygulamanın ülkede ...

OpenAI’dan Google rakibi, ChatGPT merkezli bir arama motoru geliyor

OpenAI, yapay zeka alanındaki gelişmelerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak, OpenAI’ın geliştirdiği ChatGPT ...

Son Yazılar

wave
Migros Anneler Günü İndirimi

Anneler Günü, annelerimizi sevgimizi göstermek ve minnettarlığımızı ifade etmek için ...

Cumhur İttifakından Emekli Maaşları İle İlgili Çağrı

Cumhur İttifakı, emekli maaşlarına ilişkin önemli bir çağrıda bulundu. Parti sözcüsü, ...

Sigara Fiyatlarındaki Artış Devam Ediyor: 3 Sigara Grubuna Daha Zam!

Sigara fiyatlarındaki artış devam ediyor. Son dönemde yapılan zamlarla birlikte tütün ...

Borsa İstanbul Güne Yükselişle Başladı: BIST 100 Endeksi Artışla Açıldı

Bugün Borsa İstanbul'da yatırımcılar güne yükselişle başladı. BIST 100 endeksi artışla ...

Türk Eğitim-Sen: Şiddeti Protesto İçin Yarın İlk Derse Girmiyoruz! Cuma Günü de İş Bırakıyoruz!

Türk Eğitim-Sen, eğitim kurumlarında artan şiddet olaylarına karşı bir eylem başlatma ...

Kan Değerleri ve Sağlık

Kan değerleri, vücuttaki genel sağlık durumunu anlamak adına oldukça önemli bir ...

TikTok ABD Hükümetine Dava Açtı

TikTok, popüler video paylaşım uygulaması, ABD hükümetine dava açtı. ABD Başkanı Donald ...

Yeni Yargı Sınavlarıyla İlgili Yönetmelik Yayımlandı: Hakim ve Savcı Adaylarına Yeni Kriterler

Yargı alanındaki güncel gelişmeler doğrultusunda, hakim ve savcı adaylarının sınav ...

Sigara Fiyatlarındaki Artış ve Ek Vergiler

Son zamanlarda ülkemizde sigara fiyatlarına yapılan zamlar ve ek vergiler, sigara endüstrisi ve ...

Asgari Ücrette Bomba Kulis: Seyyanen Zam Yapılması Bekleniyor

Asgari ücret, bir ülkede belirli bir süre için en düşük ücret olarak belirlenen miktarı ...

Konut Piyasasında Yabancılar Neden Geri Adım Attı?

Son yıllarda Türkiye, yabancı yatırımcılar için cazip bir konut piyasasına sahipti. Ancak ...

Memurlara Seyyanen Zam Devam Edecek mi? Refah Payı Verilecek mi? Uzman İsimden Dikkat Çeken Açıklamalar...

Memurlara yönelik zam konusu, her yıl olduğu gibi bu yıl da gündemde büyük bir yer ...