Editörün Seçimleri

wave
Yapay Zeka: Gıdım Var Mı?

Yapay zeka (YZ) günümüzde birçok alanda kullanılan bir teknoloji haline gelmiştir. Peki, yapay zeka gıdım konusunda nasıl bir ...

Trendler

wave
Kadın Sağlığı Girişimi PinkDx, 40 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Kadın sağlığı girişimi PinkDx, 40 milyon dolarlık yatırım turunu tamamladı. Bu yatırım, önemli bir dönemeç olarak ...

Vivo X100 Ultra için Çıkış Öncesi Kilit Sertifikalar Alındı

Vivo, son model akıllı telefonlarından biri olan Vivo X100 Ultra için çıkış öncesinde önemli bir adım attı. Şirket, yeni ...

Son Yazılar

wave
Sarıyer'de Öğretmene Yumruk Atan Veli Yakalandı

Sarıyer'de bir okulda meydana gelen olayda, bir velinin öğretmene saldırması büyük bir ...

Emeklilere SEVİNDİRİCİ Haber: Kira Yardımı, Isınma Desteği, Emekli Kartı ve 20 Bin TL Yolda!

Türkiye'de emeklilere yönelik devlet destekleri her geçen gün artıyor. Son dönemde gündemde ...

37 Kiloya Kadar Düşen Sosyal Medya Fenomeni, Cezaevinden Tahliye Edildi

Türkiye'nin tanınmış sosyal medya fenomenlerinden biri olan X, 37 kiloya kadar düşmesiyle ...

Tavuk Fiyatlarındaki Yükseliş ve Tavuk İhracatına Getirilen Yasağın Etkileri

Son 5 ayda tavuk fiyatlarındaki olağanüstü yükseliş dikkat çekiyor. Tavuk üreticileri, ...

O İlde 27 Mahalle Karantinaya Alınıyor! Kuduz Vakaları Çığrından Çıktı

Son zamanlarda O ilinde kuduz vakalarının hızla arttığı bildirildi. Bu durum üzerine ...

Kadın Sağlığı Girişimi PinkDx, 40 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Kadın sağlığı girişimi PinkDx, 40 milyon dolarlık yatırım turunu tamamladı. Bu yatırım, ...

İmama Cami Önünde İnfaz

Cami önünde gerçekleşen infaz olayı, toplumda büyük bir şok ve endişe yaratmıştır. Bu ...

Google Meet: Cihazlar Arasında Geçiş Yapmayı Kolaylaştırıyor

Google Meet, cihazlar arasında geçiş yapmayı kolaylaştıran özellikleri ile ...

Mayıs Ayının En Şanslı Burçları

Mayıs ayı astroloji dünyasında heyecan yarattı. Ünlü astrolog Aygül Aydın, 12 burç için ...

SGK'nın Bireysel Faiz Tespiti: Maaşlarda Kesinti Yapıldı, Paralar Faiziyle Geri Alınacak

SGK'nın son dönemde gerçekleştirdiği bireysel faiz tespiti sonuçlarına göre, birçok ...

MEB Yeni Müfredat Taslağı Nedir?

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) her dönemde olduğu gibi bu dönemde de müfredat değişikliği ...

Kendini Yere Atıp Yuvarlanmıştı! AK Parti'den Müdahale Gecikmedi

Geçtiğimiz günlerde AK Parti'nin hızlı bir müdahaleyle karşımıza çıktığı bir olay ...