Ziraat Bankası Müşterilerine Özel: 1.500 TL Hediye Kampanyası Son Başvuru 31 Mayıs!

Ziraat Bankası, müşterilerine özel bir kampanya duyurdu. Kampanya kapsamında, 31 Mayıs tarihine kadar kredi veya kredi kartı başvurusu yapan müşterilere 1.500 TL hediye edilecek.

Başvuruyu tamamlayan müşteriler, Ziraat Bankası'nın hediye kataloğunda yer alan ürünleri satın almak ya da paralarını nakit olarak kullanmak için kullanabilecekler. Kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olup, kurumsal müşteriler kampanyadan faydalanamayacaklar.

Kampanya kapsamında kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, Ziraat Bankası'nın şubelerine başvurabilir ya da bankanın internet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunabilirler. Kredi başvurusu yapan müşteriler, kredi taleplerinin uygun bulunması halinde hediye kazanacaklar.

Kredi başvurusu yapmayı düşünen müşterilerin dikkat etmeleri gereken bir diğer husus ise, kampanyanın son başvuru tarihi. Kampanya kapsamında yapılan başvurular, 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kampanyaya dahil olmayacak.

Ziraat Bankası, müşterilerine özel kampanyalar düzenleyerek onların memnuniyetini ve lojalliklerini arttırmayı hedefliyor. Bu kampanya da, bankanın müşterilerine olan ilgisini ve onların farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için yaptığı çalışmaları gösteriyor.

Sonuç olarak, Ziraat Bankası'nın başlatmış olduğu bu kampanya, müşterilerine önemli bir avantaj sağlıyor. Kredi veya kredi kartı başvurusu yapan müşteriler, hediye kataloğunda yer alan öğelerden birini seçerek ya da parayı nakit kullanarak farklı ihtiyaçlarına cevap verme fırsatı bulacaklar. Kampanyanın son başvuru tarihi olan 31 Mayıs'a kadar başvuruların yapılması gerektiğini unutmamakta fayda var.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.