Sinan Oğan'dan İkinci Tur Açıklaması: Tüm Türkiye Bekliyordu! (Son Dakika Twitter'dan Paylaştı)

Siaysetçi Sinan Oğan, 24 Haziran'daki cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılmak için topladığı imzaların yeterli olup olmadığı konusunda bir açıklama yaptı. Oğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin her köşesinde imza toplamaya devam ediyoruz. Ama henüz yeterli sayıda imzamız yok. İkinci tur için daha da yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Oğan, geçtiğimiz hafta da yaptığı açıklamada, hedeflerinin en az 100 bin imza toplamak olduğunu ifade etmişti. Ancak bu hedefi yakalayamadıklarını belirten Oğan, ikinci tur için daha yoğun bir çaba göstereceklerini söyledi.

Sinan Oğan, cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılmak için topladığı imzaların yeterli olup olmadığı konusunu çok önemsediğini belirterek, "Seçimlere katılmak için gerekli olan imzaları toplamak için yoğun bir emek sarf ediyoruz. İki kez aday olmuş bir insan olarak, seçimlere katılmak için önemli bir adım olduğunu biliyorum ve herhangi bir eksiklik oluşmaması için elimizden geleni yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

Bu arada, Sinan Oğan'ın takipçileri de Twitter'daki açıklamasına olumlu yanıt vererek, kendisine başarı dileklerinde bulundu.

Sonuç olarak, Sinan Oğan'ın seçimlerde aday olabilmek için topladığı imzaların yeterli olup olmadığı konusu hala belirsizliğini koruyor. Ancak Oğan, ikinci tur çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edeceğini belirterek, umutlarını kaybetmediğini gösteriyor.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.