MEB'de 15 İl Milli Müdürü Görevden Alınıyor! İşte İsim Listesi

Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) son günlerde oldukça hareketli. Bakanlık içinde yapılan değişiklikler ve atamalar gündemdeki yerini koruyor. Son gelen haberlerle birlikte ise MEB'de önemli bir görev değişikliği yapılacağı belirtildi. Görevden alınan 15 il milli müdürü için isim listesi de yayınlandı.

MEB'de yapılan atama ve değişikliklerin bir süredir sürekli gündemde olması, çeşitli tartışmalara neden olmuştu. Son olarak görevden alınacak olan 15 il milli müdürü için isim listesi de basına yansıdı. İlgili isimlerin görevden alınması sonrasında ise atanacak yeni isimler merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz günler içinde MEB’de yeni yer değişiklikleri yapıldığı belirtilmişti. Mevcut milli eğitim müdürlerinin görev yerlerinin değişeceği açıklanırken, 15 il milli müdürünün de görevden alınacağı haberleri gündeme bomba gibi düştü. İşte o isimler:

- Adem Koca (Ankara) - Ahmet Alagöz (Kahramanmaraş) - Ali Tatlı (Sakarya) - Ayhan Işık (Rize) - Fethi Suay (İstanbul) - Hidayet Coşkun (Malatya) - İsa Sezen (Gaziantep) - Kazım Tekin (Trabzon) - Mehmet Fatih Vargün (Kütahya) - Metin Yılmaz (Kırıkkale) - Mustafa Altınışık (Amasya) - Mustafa Safran (Osmaniye) - Şenol Şahin (Bursa) - Yusuf Cengiz (Erzincan) - Yusuf Tüfekçi (Muğla)

Görevden alınacak olan 15 il milli müdürü için hangi görevlere atanacakları henüz açıklanmadı. Ancak yapılan açıklamalara göre boşalan görevlere ise yeni isimler atanacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Milli Eğitim Bakanlığı içinde yaşanan değişim ve atama süreci devam ediyor. Görevden alınacak 15 il milli müdürü için de isimler netleşmiş durumda. Atanacak yeni isimlerin ise kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.