BİM Nisan İndirimleri - İşte Kuyruk Oluşturacak İndirimli Ürünler!

BİM marketler zinciri, müşterilerine sunduğu dev indirimlerle biliniyor. Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyalarıyla müşterilerini mutlu eden BİM, Nisan ayında da birbirinden avantajlı indirimlerle geliyor. Yüzlerce üründe sunulacak olan indirimlerle birlikte BİM mağazalarında yoğunluk kaçınılmaz olacak. Peki, BİM Nisan indirimleriyle hangi ürünlerde ne kadar indirim yapacak? İşte tüm detaylar!

Temizlik Ürünlerinde Büyük İndirim

BİM, Nisan ayında müşterilerine sunduğu indirimlerle evlerinde hijyen ve temizlik yapanların yüzünü güldürecek. Sirkeli ve limonlu doğal temizleyici seti 7,95 TL, zeytinyağlı sihirli leke çıkarıcı 8,95 TL, ev tipi buharlı temizleyici 129 TL, çamaşır suyu 2,25 TL, sabun tozu 11,45 TL, yumuşatıcı 10,75 TL, ütü suyu 2,25 TL ve çok daha fazla temizlik ürünü BİM'de büyük indirimlerle satışa sunulacak.

Gıda Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar

BİM, Nisan ayında gıda ürünlerinde de büyük indirimler yapacak. Yoğurt 2,5 TL, süt 2,5 TL, çikolatalı gofret 2,45 TL, sade kek 3,25 TL, çorba çeşitleri 4,25 TL, pirinç 4,95 TL, sade yağlı lor peyniri 5,5 TL, pastırma 19,75 TL, tavuk göğsü 19,95 TL ve daha birçok gıda ürünü BİM'de müşterilerini bekliyor. Sevdiklerinizle birlikte keyifli bir vakit geçirmek için hazır pizza ve dondurma da BİM'de çok özel indirimlerle satışa sunulacak.

Elektronik Ürünlerde Büyük İndirim

BİM, Nisan ayında elektronik ürünlerde de kaçırılmayacak fırsatlar sunacak. Mikrodalga fırın 199 TL, kablosuz kulaklık 49,90 TL, akıllı saat 199 TL, mobil şarj aleti 44,90 TL, yüzük tipi kafa bandı kulaklık 19,90 TL, bluetooth hoparlör 99,90 TL ve daha birçok elektronik ürün BİM'de uygun fiyatlarla satışa sunulacak.

BİM'de Nisan ayında gerçekleştirilecek indirim kampanyaları, müşterilerinin yüzünü güldürecek. Özellikle evlerinde temizlik yapanlar ve sevdikleriyle birlikte lezzetli yemekler yemeyi sevenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunacak olan BİM, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik pek çok üründe büyük indirimler yapacak. Siz de Nisan ayında yapılacak BİM indirimlerini kaçırmamak ve avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmak için mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca BİM'in online alışveriş platformu üzerinden de indirimli ürünlere kolayca erişebilirsiniz.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.