19 Mayıs'ta Ücretsiz Konserler Belli Oldu! İşte Sahneye Çıkacak Sanatçılar, Konser Saatleri ve Yerleri

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu doyasıya yaşamak için düzenlenen ücretsiz konserlerin detayları belli oldu! Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden değerli sanatçılar Türkiye'nin dört bir yanındaki meydanlarda hayranlarıyla buluşacak. Bu özel günde gençlerin ve her yaştan müzikseverin katılacağı konserler, 19 Mayıs ruhunu en iyi şekilde yansıtacak.

İşte 19 Mayıs'ta düzenlenecek ücretsiz konserlerde sahne alacak sanatçılar:

1. Sıla - İstanbul Beşiktaş Meydanı - Saat: 20:00 2. Mabel Matiz - Ankara Kızılay Meydanı - Saat: 19:30 3. Teoman - İzmir Konak Meydanı - Saat: 21:00 4. Duman - Bursa Kent Meydanı - Saat: 20:30 5. Edis - Antalya Atatürk Parkı - Saat: 19:00

19 Mayıs coşkusunu en üst seviyede yaşamak için siz de bu muhteşem konserlere katılabilirsiniz. Unutulmaz anlar yaşamak, sevilen sanatçıların en güzel şarkılarını canlı performanslarıyla dinlemek için 19 Mayıs akşamını planınızın bir parçası haline getirin. Konser mekanlarına erken gitmeyi unutmayın, çünkü bu özel gün dolayısıyla mekanların erken dolduğunu unutmayın. 19 Mayıs'ta sahnede olacak sanatçılar, enerjileriyle ve müzikleriyle coşkunuzu artıracak. Bu anları kaçırmamak için hazırlıklarınızı şimdiden yapın ve 19 Mayıs ruhunu doyasıya yaşayın!

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.