Editörün Seçimleri

wave
Kuaförde Serum Takıp Kalbi Duranlar: Serum Çılgınlığına Karşı Uyarı

Son zamanlarda kuaförlerde yapılan saç bakımı uygulamalarının arasında serum takma çılgınlığı da hızla yayılmaya başladı. ...

Trendler

wave
BİM, 10 Mayıs 2024 tarihinde anneler için Philips Air Fryer XXL HD9650/90’ı sunuyor

BİM, her hafta perşembe günleri raflarına yeni ürünler ekleyerek tüketicilerine farklı kampanyalar sunmaktadır. Bu kez 10 Mayıs ...

Emlak Veri Yönetim Platformu Stonal, Aareon'dan 100 Milyon Euro Yatırım Aldı

Emlak veri yönetim platformu Stonal, Avrupa'nın önde gelen gayrimenkul yazılım sağlayıcılarından biri olan Aareon'dan 100 milyon ...

Son Yazılar

wave
Konya'da Takılan Fenerbahçe Şampiyonluk Şansını Mucizelere Bıraktı

Konya deplasmanında yaşanan beklenmedik puan kaybı, Fenerbahçe'nin şampiyonluk yarışındaki ...

BİM, 10 Mayıs 2024 tarihinde anneler için Philips Air Fryer XXL HD9650/90’ı sunuyor

BİM, her hafta perşembe günleri raflarına yeni ürünler ekleyerek tüketicilerine farklı ...

Opera, Android Tarayıcısında Yapay Zeka ile Sayfa Özetlemeye Başladı

Opera, Android tarayıcısında yapay zeka ile sayfa özetlemeye başladı. Yeni özellik sayesinde ...

Bankalardan 25 bin TL Faizsiz Kredi Kampanyası!

Bankalar, vatandaşların ihtiyaçlarına çözüm olabilmek adına çeşitli kredi kampanyaları ...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Öğretmenler Odası Buluşmaları'nda Ne Söyledi?

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, son Öğretmenler Odası Buluşmaları'nda önemli ...

CHP ve MHP Liderleri Kritik Görüşme İçin Hazırlıklarını Tamamladı! Büyük Buluşma TBMM'DE Olacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kritik bir ...

Apple Pencil Pro Japonya Sitesinde Göründü

Apple'ın Japonya sitesinde Apple Pencil Pro ibaresinin görünmesi, Apple hayranları arasında ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'ihanet' açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son dönemde artan serzenişlere ilişkin yaptığı ...

Emlak Veri Yönetim Platformu Stonal, Aareon'dan 100 Milyon Euro Yatırım Aldı

Emlak veri yönetim platformu Stonal, Avrupa'nın önde gelen gayrimenkul yazılım ...

Rekabet Kurumu'nun Meta'ya Verdiği 335.7 Milyon TL İdari Para Cezası

Rekabet Kurumu'nun, Facebook'un sahibi olduğu Meta şirketine verdiği 335.7 milyon TL'lik idari ...

Öne Çıkan 5 Yapay Zeka Destekli Web Sitesi Oluşturma Aracı

Yapay zeka (YZ) teknolojisinin gelişimiyle birlikte yapay zeka destekli web sitesi oluşturma ...

TFF'de Skandallar Bitmiyor: Hatayspor'a 5 Milyon TL'lik Haciz!

Türk Futbol Federasyonu (TFF) bünyesinde son dönemde yaşanan skandallar, futbol camiasını ...