Editörün Seçimleri

wave
Karabiberli Zerdeçalın Sağlık Üzerindeki Süper Etkisi

Zerdeçal ve karabiber, yüzyıllardır Asya'nın geleneksel tıbbında kullanılan güçlü baharatlardır. Ayrı ayrı bile birçok ...

Trendler

wave
Kıvrılabilir LG Signature OLED TV R için üretim ve satış sona erdi

LG'nin kıvrılabilir OLED TV'si, teknoloji dünyasında büyük heyecan yaratmıştı. Ancak şimdi yaşanan gelişmelerle birlikte ...

TikTok 60 Dakikalık Videoları Test Ediyor

TikTok, kısa video formatı ile tanınan ve gençler arasında popüler olan bir sosyal medya platformudur. Ancak son zamanlarda yapılan ...

Son Yazılar

wave
Emekli Maaşlarına Yapılacak Zamda Refah Payı Etkisi

Emekliler için merakla beklenen zam haberi sonunda geldi! Emekli maaşlarına yapılacak zamda ...

Meteoroloji'den 2 kente uyarı: Heyelan potansiyeli yüksek

Meteoroloji genellikle hava durumu tahminleriyle gündemde olsa da son raporunda heyelan ...

Kıvrılabilir LG Signature OLED TV R için üretim ve satış sona erdi

LG'nin kıvrılabilir OLED TV'si, teknoloji dünyasında büyük heyecan yaratmıştı. Ancak ...

Bankada parası olanlar dikkat! Mevduat faizlerinde oranlar değişti

Bankada parası olanlar için önemli bir haber! Son dönemde bankaların mevduat faiz oranlarında ...

Eğitim Bir Sen: O İlde 'Yetkili Sendika' Oldu

Eğitim Bir Sen, sendikal haklar kapsamında önemli bir başarıya imza attı. O ilde yapılan ...

Canlı Yayında 8 Yaşındaki Kızı İçin 'Müstehcen' İfadeler Kullanan Kadına Gözaltı

Canlı yayında 8 yaşındaki kızı için 'müstehcen' ifadeler kullanan kadına, toplumda büyük ...

8 Yaşındaki Çocuk Köpek Saldırısında Yaralandı

8 yaşındaki bir çocuk, mahallesinde evcil hayvan sahibi bir komşusunun köpeği tarafından ...

Epic Games Store Ücretsiz Oyun Kampanyaları: Dragon Age Inquisition

Epic Games Store, düzenlediği kampanyalarla oyun severleri her zaman heyecanlandırmayı ...

Android 15 ile Özelleştirilebilir Titreşim Altyapısı Geliyor

Android işletim sisteminin son sürümü olan Android 15, birçok yenilik ve geliştirmeyi ...

Kamuda Yeni Dönem: Tasarruf Tedbirleri Resmi Gazete'de Yayımlandı

Kamuda tasarruf tedbirleri önemli bir konudur ve kamu bütçesinin sürdürülebilirliği için ...

12 Banka Coştu! Mevduat Faiz Oranları Fırladı: Bankada Parası Olanların 32 Günlük Getirisi Fırladı

Bankacılık sektöründe son dönemde mevduat faiz oranlarında yaşanan yükseliş dikkat ...

TikTok 60 Dakikalık Videoları Test Ediyor

TikTok, kısa video formatı ile tanınan ve gençler arasında popüler olan bir sosyal medya ...