Editörün Seçimleri

wave
Karabiberli Zerdeçalın Sağlık Üzerindeki Süper Etkisi

Zerdeçal ve karabiber, yüzyıllardır Asya'nın geleneksel tıbbında kullanılan güçlü baharatlardır. Ayrı ayrı bile birçok ...

Trendler

wave
Call of Duty Black Ops 6 Game Pass'e Gelebilir

Son zamanlarda gelen dedikodulara göre, Call of Duty serisinin bir sonraki oyunu olan Call of Duty Black Ops 6, piyasaya çıktıktan ...

OpenAI, Reddit İçeriklerini Yapay Zekayı Eğitmek İçin Kullanacak

OpenAI, Reddit içeriklerini yapay zekayı eğitmek için kullanma kararı aldı. Bu karar, yapay zeka teknolojisinin geleceğine önemli ...

Son Yazılar

wave
Call of Duty Black Ops 6 Game Pass'e Gelebilir

Son zamanlarda gelen dedikodulara göre, Call of Duty serisinin bir sonraki oyunu olan Call of Duty ...

Beylikdüzü’nde Hastanede Şüpheli Ölüm: Hemşire Ölü Bulundu

Beylikdüzü ilçesinde bulunan bir hastanede yaşanan şüpheli ölüm olayı tüm Türkiye'yi ...

Yaz Tatilinde Öğretmenler İçin Ek Gelir Fırsatı

Öğretmenler için yaz tatilleri, dinlenmek ve kendilerini geliştirmek için önemli bir ...

İlaç Raporlarıyla İlgili Yeni Karar Alındı

Sağlık bakanlığının ilaç raporlarıyla ilgili yeni bir karar aldığı duyuruldu. Bu karar, ...

Neuralink Cihazıyla İlgili İlk Hastanın Tanıtıldığı Video Yayınlandı

Neuralink, Elon Musk tarafından kurulan bir beyin-bilgisayar arayüzü şirketidir. Yapay zeka ve ...

Merkez Bankası Yıl Sonu Enflasyon ve Dolar Tahminini Açıkladı

Merkez Bankası, Türkiye ekonomisi ve finans piyasaları için oldukça önemli olan yıl sonu ...

Haziran Seminerleri Hakkında Bakan Tekin'den Açıklama

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Haziran Seminerleri hakkında Bakan Tekin'den son derece ...

Milli Eğitim Bakanı Tekin: Cemaatçi değilim; Atatürk’ü seviyorum

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, son günlerde basında yer alan iddialar üzerine önemli bir ...

Bursluluk Sınav Sonuçları Açıklandı

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen bursluluk sınavının sonuçları nihayet açıklandı! ...

Altın Fiyatlarında Son Durum: Yeni Zirveler mi Geliyor?

Son zamanlarda altın fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar yatırımcıların dikkatini çekmeye ...

Sağlık Bakanlığı Ortaöğretim Mezunları Arasından Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı, Türkiye genelinde sağlık hizmetlerini yürütmekle görevli kurumdur ve ...

Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında Yeni Sınıflar ve Dersler Eklendi

Yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları, öğrencilerin akademik açıdan desteklenmelerini ...