Editörün Seçimleri

wave
Göz Ovalayanlar Dikkat! Keratokonusun Pençesinde Olabilirsiniz

Göz ovalayanlar, göz sağlığı açısından dikkat edilmesi gereken bir grup insanı ifade eder. Göz ovalanması, korneanın düzensiz ...

Trendler

wave
Snapdragon 4 Gen 2 İşlemcili Redmi Note 13R Tanıtıldı

Xiaomi'nin alt markası Redmi, yeni akıllı telefonu Redmi Note 13R modelini tanıttı. Bu yeni model, gücünü Qualcomm'un Snapdragon 4 ...

Adobe’nin Tehdidi Üzerine Delta Emülatör Logosu Yenileniyor

Delta emülatör firması, son zamanlarda Adobe firması ile yaşadığı marka ihlali tehdidi ile gündeme gelmiştir. Adobe, Delta ...

Son Yazılar

wave
Kamuda Tasarruf Tedbirlerinin Memur Alımına Etkisi

Maliye Bakanı Cevdet Yılmaz, ekonomideki zorlu süreçler nedeniyle kamuda tasarruf tedbirlerinin ...

Altın Yatırımı: İslam Memiş'in 'Gram Altın O Zaman Alınır' İfadeleri

Altın, yüzyıllardır insanların güvenli limanı olarak görülmüş, ekonomik dalgalanmalara ...

19 Mayıs'ta ücretsiz olacak toplu taşımalar belli oldu

Her yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu ülke genelinde büyük bir ...

Snapdragon 4 Gen 2 İşlemcili Redmi Note 13R Tanıtıldı

Xiaomi'nin alt markası Redmi, yeni akıllı telefonu Redmi Note 13R modelini tanıttı. Bu yeni ...

Kripto Para Düzenlemesi Meclise Sunuldu! İşte 10 Soruda Kripto Düzenlemesi Hakkında Merak Edilenler

Türkiye'de kripto para düzenlemesi gündemi sarsmış durumda. Hükümet tarafından meclise ...

Erdoğan'dan Gece Yarısı Atama ve Görevden Alma Kararları

Gece yarısı alınan atama ve görevden alma kararları Türkiye gündemini sarsmaya devam ediyor. ...

Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneğine Kaç TL Zam Gelecek?

Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneği, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmenlere ...

15 İlçede Yetkili Sendika Türk Eğitim SEN Oldu: İşte LİSTE

Türk Eğitim SEN, eğitim çalışanlarının temsilcisi olarak önemli bir rol üstlenmektedir. ...

Konut Piyasasını Etkileyen 4 Madde: Düşüşler Görmeye Devam Edeceğiz

Konut piyasası, ekonomideki dalgalanmalardan doğrudan etkilenen önemli bir sektördür. Son ...

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce parti binasının kapısına kilit vurdu

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinde yaşanan iç çekişmeler sonucu ani ...

Hakan Çalhanoğlu: Ülkemde Dışlanmış Hissediyorum

Türk futbolunun önemli isimlerinden biri olan Hakan Çalhanoğlu, son zamanlarda yaptığı ...

Güvenlik Kültürü ve Önemi

Güvenlik kültürü, herhangi bir organizasyon veya toplumun güvenliği ve risklerle başa ...