Editörün Seçimleri

wave
Kuaförde Serum Takıp Kalbi Duranlar: Serum Çılgınlığına Karşı Uyarı

Son zamanlarda kuaförlerde yapılan saç bakımı uygulamalarının arasında serum takma çılgınlığı da hızla yayılmaya başladı. ...

Trendler

wave
Jack Dorsey, Bluesky Yönetim Kurulunda Artık Yok

Twitter'ın kurucu CEO'su Jack Dorsey, Bluesky projesi için oluşturulan yönetim kurulundan ayrıldı. Bluesky projesi, açık ve ...

Google I/O 2024: Android 15, AI ve diğer beklentiler

Google I/O 2024 etkinliği, her yıl olduğu gibi teknoloji dünyasının heyecanla beklediği bir etkinlik. Bu yılki etkinlikte Android ...

Son Yazılar

wave
Jack Dorsey, Bluesky Yönetim Kurulunda Artık Yok

Twitter'ın kurucu CEO'su Jack Dorsey, Bluesky projesi için oluşturulan yönetim kurulundan ...

Meteoroloji'den 18 kente uyarı: Sağanak yağışa dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, 18 kentte ...

Tesla'nın Planlanan Menzil Ücretlendirmesi

Tesla, elektrikli otomobil endüstrisindeki öncü konumuyla bilinirken, şimdi de Model Y ...

Apple iPad: Yenilikler ve Tasarım Detayları 2024 Mayıs Etkinliğinde

Apple, 2024 Mayıs ayında düzenleyeceği etkinlikte, 35 dakikalık bir süre ayırarak yeni iPad ...

Kuaförde Serum Takıp Kalbi Duranlar: Serum Çılgınlığına Karşı Uyarı

Son zamanlarda kuaförlerde yapılan saç bakımı uygulamalarının arasında serum takma ...

Beşinci Hastalık Nedir, Belirtileri Nelerdir?

Beşinci hastalık, parvovirus B19 adı verilen bir virüsün neden olduğu bulaşıcı bir ...

Greyfurtun 8 Altın Faydası

Greyfurt, tatlı ve ekşi bir lezzete sahip olan, C vitamini, lif, potasyum ve diğer ...

Dilan Polat Tahliye Mi Olacak? Vücuduna Zarar Verdiği İddia Ediliyor

Dilan Polat'ın durumu hakkında son gelişmeler merak konusu. Polat'ın, vücuduna zarar verdiği ...

TFF'den seçim tarihi açıklaması ve Ali Koç'a tepki

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), son dönemde gündemi meşgul eden seçim tarihi ile ilgili ...

İsmail Koncuk: Mülakatı savunup, sonrasında altında kalan sendikacı müsvedesi...

İsmail Koncuk, son zamanlarda yaptığı bir mülakatta kendisine yöneltilen sorulara ve ...

Google I/O 2024: Android 15, AI ve diğer beklentiler

Google I/O 2024 etkinliği, her yıl olduğu gibi teknoloji dünyasının heyecanla beklediği bir ...

Galatasaray, Sivasspor'u Sahasında 6 Golle Geçerek Galibiyetini Kutladı

Galatasaray Futbol Takımı, Türk Telekom Stadyumu'nda Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Maç ...