Editörün Seçimleri

wave
Çığ gibi büyüyen tehlike: Obezite

Obezite, günümüzde giderek artan bir sağlık sorunu haline gelmiştir. Hızlı urbanizasyon, hareketsiz yaşam tarzı, fast food ...

Trendler

wave
GitHub Copilot Workspace: GitHub'dan proje başlatmaya yardımcı olan yapay zeka aracı

GitHub Copilot Workspace, GitHub'un geliştirmeye yardımcı olan yapay zeka aracıdır. Bu araç, yazılım geliştiricilerine proje ...

Avrupa Birliği Meta hakkında yeni soruşturma başlatacak

Avrupa Birliği, büyük teknoloji şirketlerinin rekabeti bozabilecek veya tüketici haklarını ihlal edebilecek faaliyetleri konusunda ...

Son Yazılar

wave
Bakan Yusuf Tekin'e sert tepki: 2014'te binlerce idareciyi görevden alıp biçmiştiniz...

Bakan Yusuf Tekin'in 2014 yılında binlerce idareciyi görevden alması, Türkiye genelinde ...

Eskort Çağrılan Evde Kavga: Kardeşini Öldürdü

Eskort çağrılan evde kavga çıktı ve sonucunda bir kişi kardeşini öldürdü. Bu üzücü ...

Tekel Bayileri Yüksek Komisyonlardan Şikayetçi! O Sigaralar Artık Satılmayacak

Tekel bayileri, uzun süredir yüksek komisyonlar nedeniyle sıkıntı yaşamaktaydı. Bu durum, ...

Citroen Elektrikli Modelinde Kampanya Başlattı

Citroen, elektrikli araç pazarında daha rekabetçi bir konuma gelmek için yeni bir kampanya ...

Özel Eğitim Kurumlarına Verilen Ceza ve Öğretmen Maaşları

Özel eğitim kurumlarına verilen ceza ve öğretmen maaşları konusu, eğitim sisteminin hassas ...

Limak Lara Deluxe Hotel'e 'Milliyet Farkı' Cezası : Alınan Ücret İade Edildi

Limak Lara Deluxe Hotel, 'Milliyet Farkı' adı altında yapılan ücret farklılığı uygulaması ...

Tavuk Fiyatlarını Düşürecek Hamle Geldi!

Tavuk fiyatları son dönemde oldukça yüksek seyrediyordu. Ancak, sektörde yapılan önemli bir ...

İsrail Sınır Polisi, Kudüs'te Bir Türk Vatandaşını Öldürdüğünü Açıkladı

İsrail Sınır Polisi, Kudüs'te bir Türk vatandaşını öldürdüğünü resmi olarak ...

Dolar 25 TL'ye düşebilir mi? Mahfi Eğilmez açıkladı

Doların Türk lirası karşısındaki değeri, ekonomik faktörler, uluslararası ilişkiler, ...

GitHub Copilot Workspace: GitHub'dan proje başlatmaya yardımcı olan yapay zeka aracı

GitHub Copilot Workspace, GitHub'un geliştirmeye yardımcı olan yapay zeka aracıdır. Bu araç, ...

Apple, Google'ın 36'dan fazla yapay zeka uzmanını işe aldı

Apple, Google'ın 36'dan fazla yapay zeka uzmanını işe aldığına dair çeşitli kaynaklardan ...

Bakan Tekin: Yeni Müfredata Katkı Verme İsteyen Her Türlü Öneriye Açığız

Eğitim Bakanı Tekin, yaptığı açıklamada eğitim sisteminde yapılacak her türlü ...