Editörün Seçimleri

wave
Bahar Yoğun Çalışanları Daha Çok Yoruyor

Bahar mevsimi, doğanın uyanışıyla birlikte insanlarda da yeni bir enerji ve canlılık duygusu yaratır. Ancak, özellikle yoğun iş ...

Trendler

wave
POCO F6 Pro ve Samsung Galaxy S24+ Karşılaştırması ile POCO Pad'in Geleceği

POCO, son zamanlarda piyasaya sürdüğü modellerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu kez ülkemizde de satılmaya başlanacak ...

Samsung Galaxy Ring Akıllı Yüzük

Samsung Galaxy Ring, Samsung'un son teknoloji ürünlerinden biri olan akıllı yüzüktür. Bu yenilikçi ürün, kullanıcılara bir dizi ...

Son Yazılar

wave
Kirada Zam Kalkarsa Ev Sahipleri Ne Kadar Zam Yapabilir?

Kirada zam kalkması durumunda ev sahiplerinin uygulayabileceği zam oranları belirli kurallara ...

Hazine Bugün 23,7 Milyar Lira Borçlandı

Bugün hazine, 23,7 milyar lira tutarında borçlanma gerçekleştirdi. Bu borçlanma işlemi, ...

Lise Mezunları İçin KPSS Ortaöğretim Başvuruları Ne Zaman Başlıyor?

Lise mezunları için KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) ortaöğretim başvuruları her yıl ...

Elazığ'da Kamuyu Zarara Uğratanlara Operasyon: 15 Gözaltı

Elazığ'da yapılan operasyonda, kamuyu zarara uğratan 15 kişi gözaltına alındı. Operasyonun ...

POCO F6 Pro ve Samsung Galaxy S24+ Karşılaştırması ile POCO Pad'in Geleceği

POCO, son zamanlarda piyasaya sürdüğü modellerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu kez ...

2022 Yılında Emekli Maaşlarına Ne Kadar Refah Payı ve Seyyanen Zam Eklenecek?

2022 yılında emekli maaşlarına yapılacak olan refah payı ve seyyanen zam konusu ...

İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin Yerine Geçecek İsim Belli Oldu

İran'da son günlerde merakla beklenen gelişme nihayet yaşandı. İran Cumhurbaşkanı İbrahim ...

iPhone 16 ailesi, iki yeni renge sahip olacak

Apple'ın merakla beklenen yeni telefon modelleri iPhone 16 ailesi, atıldığı sıradışı ...

iPhone 16 Pro'nun Yeni Roze Titanyum Rengi

Apple, her yıl heyecanla beklenen yeni iPhone modellerini teknoloji severlerle buluşturuyor. ...

Öğretmenlere 3 Sınav Görevi! Başvurular Başladı

Eğitim sisteminin temel taşlarından biri olan öğretmenler, sınav süreçlerinde de önemli ...

TÜİK'e 21 Sözleşmeli Personel Alınacak

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), yapmış olduğu duyuru ile 21 sözleşmeli personel alımı ...

Öğretmenlik Meslek Kanunu öncesi Son Dakika Açıklaması

Son zamanlarda eğitim camiasında önemli bir gelişme yaşanmaktadır. Öğretmenlik Meslek ...