Editörün Seçimleri

wave
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanları Konya'da Buluştu

Konya, son birkaç gün içinde önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ortopedi ve travmatoloji alanında uzmanlar, şehrimizde ...

Trendler

wave
MediaTek Dimensity 9300+ Yapay Zeka Odaklı İşlemci Tanıtıldı

MediaTek, güçlü işlemcileriyle tanınan bir teknoloji şirketidir. Şirket, mobil platformlar için yeni bir işlemci olan Dimensity ...

Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Türkiye’de 28 bin TL’ye satılacak

Huawei, Watch 4 Pro Space Exploration modelini Türkiye pazarında satışa sunmaya hazırlanıyor. 28 bin TL'lik fiyatıyla dikkat çeken ...

Son Yazılar

wave
Erdoğan'ın T.C. Kimlik numarası ile arama yaparken yakalandı

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen bir olayla ilgili detaylar medyada geniş yankı bulmaya ...

Yerel Seçim Kesin Sonuçları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Yerel seçimlerin kesin sonuçları, Resmi Gazete'de yayımlandığı için Türkiye genelinde çok ...

MEB'den 20 Bin Öğretmen Atama Açıklaması: Atama Takvimi ve Branş Bazında Dağılımlar

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 bin öğretmen ataması hakkında önemli açıklamalarda bulundu. ...

MediaTek Dimensity 9300+ Yapay Zeka Odaklı İşlemci Tanıtıldı

MediaTek, güçlü işlemcileriyle tanınan bir teknoloji şirketidir. Şirket, mobil platformlar ...

20 Bin Öğretmen Alımında En Çok Atama Yapılacak 5 Branş Belli Oldu

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 bin öğretmen alımı için en çok atama yapılacak 5 branşı ...

AK Parti Seçmeni: Yerel Seçimde Hangi Partiye Oy Verdi?

AK Parti seçmeni, yerel seçimde hangi partiye oy verdiği konusunda merak uyandıran sonuçlar ...

Yargıtay Başkanı Seçiminin 32. Turunda da Sonuç Çıkmadı

Yargıtay Başkanı seçimi, Türk yargı sisteminin en üst noktasındaki ismin belirlenmesi ...

9. Yargı Paketi'nin Ayrıntıları

Son dönemde Türkiye'de yargı reformu kapsamında hayata geçirilen 9. Yargı Paketi'nin ...

Yapay Zeka Destekli Proje İlerleme Takip Platformu Arventek

Yapay zeka destekli proje ilerleme takip platformu Arventek, 1.5 milyon dolar değerleme ile ...

Üniversiteli İşçilere Statü Değişikliği: Yeni Düzenlemeler Neler Getiriyor?

Günümüzde üniversite mezunu olan birçok genç, iş hayatına atıldıklarında belirli statü ...

Mayıs Ayında Şans Getirecek 3 Burç! Günlük Burç Yorumları

Mayıs ayında burçların şansı değişiyor ve bazı burçlar için bu ay oldukça olumlu ...

Merkez Bankası'ndan Konut Fiyatlarına Yönelik Adım!

Merkez Bankası, konut piyasası üzerinde belirli bir etkiye sahip olmak amacıyla yeni bir adım ...