Editörün Seçimleri

wave
Gaziantep Şehir Hastanesi'nde 84 yaşındaki hastaya kapalı aort kapağı ameliyatı

Gaziantep Şehir Hastanesi, modern tesisleri ve alanında uzman doktor kadrosuyla sağlık hizmetlerinde öncü bir kuruluştur. Son ...

Trendler

wave
Yapay Zeka Destekli Eğitim Videoları için Kullanılan Uzantı: Wizardshot

Yapay zeka, eğitim alanında da önemli bir rol üstlenmekte ve özellikle eğitim videolarının hazırlanmasında büyük kolaylıklar ...

Devasa Lastiklere Sahip Bir 'Monster Chopper' Motosiklet Hazırlandı [Video]

Motor tutkunları için heyecan verici bir haber var! Yaratıcı bir ekip, devasa lastiklere sahip muhteşem bir 'Monster Chopper' ...

Son Yazılar

wave
Bakan Şimşek'ten Köprü ve Otoyol Zammı Açıklaması

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Lütfi Elvan, köprü ve otoyol ücretlerinde zam yapılacağına ...

Boşanma Davalarında Yeni Dönem: Tamamen Kaldırıldı

Boşanma davaları, Türkiye'de en sık karşılaşılan hukuki süreçlerden biridir. Ancak son ...

Olacak iş değil: Koskoca ilçede sadece bir memur var

Küçük ilçelerde bazen beklenmedik durumlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Ancak, koskoca ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, en çok beğenilen lider oldu! Yedi ülkeden tam not aldı...

Son zamanlarda yapılan anketler ve uluslararası değerlendirmeler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ...

Gaziantep Şehir Hastanesi'nde 84 yaşındaki hastaya kapalı aort kapağı ameliyatı

Gaziantep Şehir Hastanesi, modern tesisleri ve alanında uzman doktor kadrosuyla sağlık ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstihdam kapısı olarak devlete yüklenilmesi vahim bir hata

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son dönemde işsizlikle mücadele ve istihdam ...

ABD Tarafından Kritik Veri Açıklandı! Altın ve Döviz Piyasalarında Son Durum Ne? İşte Detaylar

ABD'den gelen kritik veriler, altın ve döviz piyasalarında büyük dalgalanmalara neden oldu. ...

Yapay Zeka Destekli Eğitim Videoları için Kullanılan Uzantı: Wizardshot

Yapay zeka, eğitim alanında da önemli bir rol üstlenmekte ve özellikle eğitim videolarının ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kumpas mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son zamanlarda artan kumpas iddiaları hakkında önemli ...

Aziz Yıldırım: Atatürkçüyüm, Laik ve Cumhuriyetçiyim

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Türk spor camiasının önemli isimlerinden ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bürokratik Vesayete İzin Vermeyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin demokratikleşme sürecinde bürokrasinin ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Memurlara ve Kamu Kurumlarına Flaş Uyarı!

Türkiye Cumhuriyeti'nin seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son zamanlarda memurlara ...