Editörün Seçimleri

wave
Astım Nöbetine Dikkat

Astım, solunum yollarının daralması sonucu ortaya çıkan kronik bir solunum rahatsızlığıdır. Astım nöbeti, astım hastalarında ...

Trendler

wave
PlayStation 5 Pro için Teknik Sızıntılar Sürüyor

Son zamanlarda PlayStation 5 Pro hakkında bir dizi teknik sızıntı ortaya çıktı ve oyun dünyasını heyecanlandırdı. İddialara ...

Samsung’un Yeni OLED TV’leri LG Panelleri ile Geliyor

Samsung'un son OLED TV'leri piyasaya sürülmeden önce çokça heyecan yarattı. Ancak beklenmedik bir gelişmeyle Samsung'un bu yeni ...

Son Yazılar

wave
PlayStation 5 Pro için Teknik Sızıntılar Sürüyor

Son zamanlarda PlayStation 5 Pro hakkında bir dizi teknik sızıntı ortaya çıktı ve oyun ...

Paynet, iyzico tarafından 87 milyon dolara satın alındı

İstanbul merkezli fintech şirketi iyzico, ödeme sistemleri sektöründeki varlığını ...

Hakim ve Savcı Yardımcılığı Yönetmeliği Yayımlandı

Türkiye'de hakimlik ve savcılık görevlerine yardımcı olacak kişilerin yetiştirilmesi ve bu ...

Microsoft'un Yanan Odundan Karbon Yakalama Planları

Microsoft, sürdürülebilirlik ve çevresel koruma konusundaki taahhütlerini hızla yerine ...

Astım Nöbetine Dikkat

Astım, solunum yollarının daralması sonucu ortaya çıkan kronik bir solunum ...

Memur ve Emekli Maaşlarında Büyük Tehlike!

Son dönemde memur ve emekli maaşlarıyla ilgili endişe verici gelişmeler yaşanmaktadır. Hem ...

Samsung’un Yeni OLED TV’leri LG Panelleri ile Geliyor

Samsung'un son OLED TV'leri piyasaya sürülmeden önce çokça heyecan yarattı. Ancak beklenmedik ...

Google’da İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nasıl Değişiyor?

Google, internet güvenliği konusunda sürekli olarak yenilikler yapmakta ve kullanıcılarını ...

Meteoroloji'den 11 kente sarı alarm: Buz gibi olacak!

Türkiye'nin birçok ilinde önümüzdeki günlerde buz gibi hava şartlarının beklendiği ...

Boeing Starliner Mürettebat Uçuşu ve Valf Sorunu

Boeing'un uzay aracı Starliner, mürettebatlı uçuş için planlanmışken yaşanan valf sorunu ...

Netflix'ten Sen Büyümeye Bak Filminin Yeni Fragmanı

Netflix, merakla beklenen Sen Büyümeye Bak filminin heyecan verici yeni fragmanını yayınladı. ...

Huawei Anneler Günü’ne Özel Online Mağaza Kampanyası ve Yeni Watch GT 4 Rengi

Huawei, Anneler Günü’ne özel bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor! Her yıl Mayıs ayının ...