Editörün Seçimleri

wave
Gençlik 50 Yaşında Başlıyor

Günümüzde gençlik kavramı sıklıkla fiziksel görünümle ilişkilendirilse de, aslında gençlik deneyimi daha derin ve ...

Trendler

wave
Uzay Teknolojilerine Odaklanan Infinite Orbits, 12 Milyon Euro Yatırım Aldı

Uzay teknolojileri alanında faaliyet gösteren Infinite Orbits, 12 milyon euro tutarındaki yatırım turunu başarıyla tamamladı. Bu ...

Samsung Telefonları için Battery AI Özelliği

Samsung, akıllı telefon endüstrisinin öncülerinden biri olarak sürekli olarak yenilikçi özellikler sunmaya devam ediyor. Şimdi de ...

Son Yazılar

wave
Yükseköğretim Kurulu Tarafından 'Spor Dostu Kampüs' Projesi Tanıtıldı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), üniversitelerde sporun yaygınlaştırılması ve teşvik edilmesi ...

Ünlü Ekonomistten Tasarruf Paketine Çarpıcı Yorum: Enflasyonla Mücadele İçin Memur ve Emekli Maaşlarına Kısıtlama Şart

Ünlü ekonomist, enflasyonla mücadele için tasarruf paketine çarpıcı bir öneride bulundu. ...

Uzay Teknolojilerine Odaklanan Infinite Orbits, 12 Milyon Euro Yatırım Aldı

Uzay teknolojileri alanında faaliyet gösteren Infinite Orbits, 12 milyon euro tutarındaki ...

DEM Partili Tunceli Belediye Başkanı'na terör örgütü propagandasından soruşturma

Tunceli Belediye Başkanı, DEM Parti üyesi olarak görev yapmaktadır ve son zamanlarda terör ...

Beşiktaş Akademi'de Ücretsiz Yaz Kursları

Beşiktaş Akademi, her yıl olduğu gibi bu yaz da ücretsiz yaz kursları düzenliyor. Bu ...

İstanbul'da Yaşanan Talihsiz Olay: İlkokuldan Liseye Kadar! Talihsiz Çocuğa 15 Kişi Tecavüz Etti

İstanbul'da son günlerde yaşanan korkunç olay, tüm Türkiye'yi derinden sarsmış durumda. Bir ...

Otomobili Olan Herkesi İlgilendiriyor! Dev Kampanya Başlatıldı

Aracınızın bakımı ve onarımı konusunda harcamalar yüksek olabilir. Ancak sizi sevindirecek ...

Memurlara Uzaktan ve Esnek Çalışma Duyurusu: Canlı Yayında Açıklandı!

Son günlerde yapılan duyurularla birlikte Türkiye'deki memurlar için önemli bir gelişme ...

Maliye Bakanı Şimşek'ten Memurlara Kötü Haber

Maliye Bakanı Şimşek, son açıklamalarıyla memurlara kötü haber verdi. Bakan Şimşek'in ...

Mayıs Ayında Otomobil Almak İsteyenlere Cazip Fırsatlar! 12 Ay Vadeli Faizsiz Kredi İmkanı Başladı

Mayıs ayı geldi ve otomobil almak isteyenler için harika fırsatlar sunulmaya başlandı. ...

Sigaraya Zam Yağmuru! Bir Grupta Daha Fiyat Artışı, İşte Güncel Liste...

Sigara fiyatlarındaki artışlar gündemdeki yerini koruyor. Son dönemde sigaraya yapılan ...

Milli Eğitim Akademisi'nde Detaylar Belli Oluyor! KPSS Puanı Geçerli Olacak

Milli Eğitim Akademisi, eğitim sektöründe kariyer yapmak isteyenler için önemli bir kurumdur. ...