Editörün Seçimleri

wave
Prostatta Hayat Kurtaran Yöntem

Prostat, erkeklerde üreme sistemiyle ilgili bir bezdir ve zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Prostat sağlığı, erkeklerde genel ...

Trendler

wave
2025 Honda Civic Resmi Olarak Görücüye Çıkarıldı

Japon otomotiv devi Honda, uzun bir bekleyişin ardından 2025 model Civic'i resmi olarak tanıttı. Yenilenen tasarımı ve gelişmiş ...

Microsoft Paint'in yapay zeka destekli görsel üreticisi: Cocreator

Microsoft Paint, uzun yıllardır temel görsel düzenleme ve çizim ihtiyaçlarını karşılayan popüler bir grafik programıdır. Ancak ...

Son Yazılar

wave
2025 Honda Civic Resmi Olarak Görücüye Çıkarıldı

Japon otomotiv devi Honda, uzun bir bekleyişin ardından 2025 model Civic'i resmi olarak ...

Soruşturma Tamamlandı: Kaymakam Hakkında 160 Yıl Hapis Kararı

Soruşturma tamamlandı ve beklenen karar sonunda açıklandı: Bir kaymakam hakkında 160 yıl ...

Tuvalette Doğurduğu Bebeği Çöpe Atan Şahıs, Hakim Karşısındaki İfadesiyle Şoke Etti

Tuvalette doğurduğu bebeği çöpe atan şahıs, yargılandığı duruşmada verdiği ifadeyle ...

Üst Düzey Polisleri İlgilendiren Rapor Başsavcılığa Teslim Edildi

Üst düzey polislerin dikkatle takip ettiği ve ilgilendiği bir rapor, sonunda başsavcılığa ...

Yapay Zeka Temelli Google Arama Altyapısına Reklamlar

Yapay zeka, günümüzün en dikkat çekici teknolojilerinden biridir ve birçok sektörde büyük ...

Adobe Lightroom'da Yapay Zeka Destekli Silme Aracı İncelemesi

Adobe, fotoğraf düzenleme alanında dünya genelinde en popüler yazılımlardan biri olan Adobe ...

Microsoft Paint'in yapay zeka destekli görsel üreticisi: Cocreator

Microsoft Paint, uzun yıllardır temel görsel düzenleme ve çizim ihtiyaçlarını karşılayan ...

Milli Eğitim Müdürlüğünde Büyük VURGUN: Okul Müdürü, Şube Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakkında SUÇ DUYURUSU

Ülkemizde eğitim camiasını sarsan bir skandal ortaya çıktı. Milli Eğitim Müdürlüğünde ...

Özel Okulda İranlı Öğretmenden Onlarca Çocuğa Cinsel Taciz

Ülkemizde eğitim kurumlarında yaşanan cinsel taciz vakaları maalesef oldukça üzücü bir ...

MEB YKS için Çevrim İçi Deneme Sınavı Düzenliyor

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlanan ...

Ben mi Abartıyorum?

Günümüzün hızla değişen ve karmaşıklaşan dünyasında, insanlar bazen kendilerini ...

ABD'li Dev Banka Dolar Yatırımcıları Uyardı: İşte Dikkat Çeken Dolar Tahmini!

ABD'li dev banka, son yaptığı açıklamayla dolar konusunda yatırımcıları uyardı ve önemli ...