Editörün Seçimleri

wave
Prostatta Hayat Kurtaran Yöntem

Prostat, erkeklerde üreme sistemiyle ilgili bir bezdir ve zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Prostat sağlığı, erkeklerde genel ...

Trendler

wave
Honor X9B Türkiye’de 19 bin TL’den satışa çıktı

Huawei'nin alt markası Honor, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği yeni akıllı telefon modeli Honor X9B'i Türkiye'de satışa ...

Vivo X Fold 3 Pro Çin Dışında Satışa Sunuluyor

Vivo X Fold 3 Pro, sonunda Çin dışında da satışa sunuluyor! Bu gelişme, akıllı telefonseverler arasında heyecan yarattı. ...

Son Yazılar

wave
Honor X9B Türkiye’de 19 bin TL’den satışa çıktı

Huawei'nin alt markası Honor, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği yeni akıllı telefon ...

OpenAI, Sesini Kullanmak İçin Scarlett Johansson ile Görüşmüş

OpenAI, yapay zeka alanında önemli bir oyuncu olarak bilinmektedir. Son zamanlarda yapılan ...

Şekerde 2024-2025 Dönemi Kotaları Açıklandı

Şeker sektörü, Türkiye ekonomisi için önemli bir yere sahiptir ve her yıl belirlenen kotalar ...

Neuralink Cihazı Bir Hastaya Daha Takılacak

Neuralink cihazı, teknoloji girişimcisi Elon Musk tarafından kurulan bir şirket tarafından ...

Meyve Fiyatları 6 Katına Çıktı

Son zamanlarda meyve fiyatlarındaki artış birçok insanı endişelendirmeye başladı. ...

Vivo X Fold 3 Pro Çin Dışında Satışa Sunuluyor

Vivo X Fold 3 Pro, sonunda Çin dışında da satışa sunuluyor! Bu gelişme, akıllı ...

Apple iOS 17.5.1 Fotoğrafların Yeniden Ortaya Çıkma Sorunu Çözümü

Apple, mobil işletim sistemi iOS için yeni bir güncelleme olan iOS 17.5.1'i kullanıcılarına ...

ÖĞRETMENLERDEN Gizlenen ÖĞRETMENLİK MESLEK KANUNU

Öğretmenlik, toplumun en önemli mesleklerinden biridir ve öğretmenlerin eğitim-öğretim ...

Neuralink’in Beyin Çipi Yakında Bir Hastaya Daha Yerleştirilecek

Neuralink, Elon Musk tarafından kurulan bir nöroteknoloji şirketidir. Şirketin amacı, insan ...

Kamu Alacaklarında Gecikme Zammı ve Tecil Faiz Oranında Değişiklik

Kamu alacakları, devletin vatandaşlardan veya mükelleflerden tahsil etmeye hakkı olduğu vergi, ...

Emeklilere Özel Kampanyalar: Bakanlık Çalışmalara Başladı!

Son dönemlerde devletin emeklileri desteklemek amacıyla farklı kampanyalar ve indirimler sunmaya ...

Meteoroloji'den kritik alarm: O illerde yağış etkili olacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, ülkemizin belirli bölgelerinde şiddetli yağışların etkili ...