Editörün Seçimleri

wave
Şaşılığın Tedavisi Mümkün

Şaşılık, bir veya her iki gözün bakış yönlerinin normalden farklı olması durumudur. Şaşılık genellikle çocukluk döneminde ...

Trendler

wave
The Boys 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Amazon'un popüler süper kahraman dizisi The Boys, izleyicileri adrenalin dolu bir maceraya sürüklüyor. Dizinin dördüncü sezonuna ...

Microsoft Geçiş Anahtarları: Daha Güvenli Oturum Açma Dönemi

Microsoft, teknoloji dünyasında daima güvenlik odaklı çözümler sunma hedefiyle hareket etmektedir. Son olarak yayınladığı yeni ...

Son Yazılar

wave
Türkiye'de 12 İl İçin Kritik Deprem Uyarısı

Deprem uzmanı, Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan 12 il için kritik deprem uyarısında ...

Sigara Fiyatlarına Yeni Zam: Sigara İçicileri Şokta

Son dönemde sigara fiyatlarına bir zam daha geldi ve sigara içicileri bu durum karşısında ...

Sigaraya Yine Zam Geldi! Fiyatlar 72 Liraya Dayandı...

Sigaraya yine zam geldi! Sigara fiyatları 72 liraya dayandı. Son zamanlarda tütün ve tütün ...

Akaryakıt Satışlarında Yeni Dönem: Tek Fiyat Politikası 15 Mayıs'ta Başlıyor

Akaryakıt sektörü, yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor. 15 Mayıs tarihi itibariyle ...

Elektrik Faturalarına Büyük Zam Geliyor

Enerji sektöründe uzman bir ismin duyurduğu haber, elektrik faturalarına büyük bir zamın ...

The Boys 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Amazon'un popüler süper kahraman dizisi The Boys, izleyicileri adrenalin dolu bir maceraya ...

Faizsiz Kredi Mayıs Taksit Tablosu

Mayıs ayı itibarıyla faizsiz kredi kampanyaları kapsamında 20 bin TL'ye kadar trink para ...

Çiftçilere tarımsal destek ödemeleri bugün başlıyor

Çiftçilere yönelik tarımsal destek ödemeleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da önemli bir ...

EPDK'dan Yeni Karar: Benzin ve Motorin Fiyatlarına Düzenleme

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), benzin ve motorin fiyatlarına yönelik yeni bir ...

Emekli ve Memur Zammında Hesap Değişti: İşte Yeni Kök Maaş Tablosu

Son günlerde emekliler ve memurlar arasında zammın hesaplanmasında değişiklikler ...

Apple iOS 18 Yenilikleri: Siri'ye Yeni Yapay Zekâ Özellikleri Eklenecek

Apple, iOS işletim sistemi için yeni bir güncelleme olan iOS 18'i duyurdu. Bu güncelleme, ...

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Öğretmenlere Özel İndirim Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı, ülkemizdeki öğretmenlere yönelik özel bir indirim kampanyası ...