Editörün Seçimleri

wave
Prostatta Hayat Kurtaran Yöntem

Prostat, erkeklerde üreme sistemiyle ilgili bir bezdir ve zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Prostat sağlığı, erkeklerde genel ...

Trendler

wave
Google'ın Reklamverenlere Sunmuş Olduğu Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler

Google, dijital reklamcılıkta önde gelen platformlardan biri olarak sürekli olarak yeni özellikler ve güncellemeler sunmaya devam ...

Online Eğitim Platformu Zen Educate, 37 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Zen Educate adlı online eğitim platformu, son yatırım turunda 37 milyon dolar yatırım aldı. Bu yatırım, şirketin büyüme ...

Son Yazılar

wave
Kamuda Tasarruf Tamam! Memur- Sen'de Tedbir Alacak Mı?

Memur-Sen, kamuda tasarrufun önemini ve gerekliliğini uzun süredir vurgulayan önemli bir ...

Google'ın Reklamverenlere Sunmuş Olduğu Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler

Google, dijital reklamcılıkta önde gelen platformlardan biri olarak sürekli olarak yeni ...

Sosyal Gruplarda Çatışma

Sosyal gruplar, insanların bir araya gelerek belirli amaçlar doğrultusunda birlikte hareket ...

Ev Sahibi ile Tartışan Kiracı Doğalgazı Açıp Apartmanı Havaya Uçurdu

Bir apartmanda yaşanan son derece üzücü bir olay, ev sahibi ile kiracı arasındaki ...

Fintech Şirketi Vitesse, 93 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Fintech sektörü hızla büyüyen ve yeni teknolojilerle finans dünyasını dönüştüren ...

Harç, trafik, MTV Borcu Olanlar Dikkat: Kamu Alacakları İçin Gecikme Zammı ve Tecil Faiz Oranları Yükseltildi

Son dönemde yapılan düzenlemelerle birlikte harç, trafik cezası, MTV borcu gibi kamu ...

Volvo ve Aurora Innovation'dan sürücüsüz kamyon: Volvo VNL Autonomous

Volvo ve Aurora Innovation, otonom taşımacılık teknolojileri üzerine çalışmalar yapan ...

Merkez Bankası'nda Bir İlk! 4 Haziran'da TBMM'de Sunum Yapacak

Merkez Bankası, tarihinde bir ilk yapacak ve 4 Haziran'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in Kullandığı Makam Aracı Kaza Yaptı!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in kullandığı makam aracının karıştığı kaza ülke ...

Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman Başlıyor? Kaç Gün Tatil Olacak?

Kurban Bayramı, İslam dünyasında önemli bir dini bayramdır ve bu bayram tatiliyle birlikte ...

Tahliye İsteyen Dilan Polat, Adli Tıp Kurumu'nda: Serbest Bırakılacak mı?

Dilan Polat adlı sanık, avukatları aracılığıyla tahliye talebinde bulunarak Adli Tıp ...

Bakan Tekin'in Makam Aracı TEM'de Kaza Yaptı

Bakan Tekin'in makam aracının TEM Otoyolu'nda kaza yapması birçok kişiyi endişelendirdi. ...