Editörün Seçimleri

wave
Prostatta Hayat Kurtaran Yöntem

Prostat, erkeklerde üreme sistemiyle ilgili bir bezdir ve zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Prostat sağlığı, erkeklerde genel ...

Trendler

wave
Apple iPhone SE 4 Fiyatı ve Özellikleri

Apple, iPhone SE serisine yeni bir model eklemeye hazırlanıyor. iPhone SE 4, önceki modellerden daha yüksek bir fiyatla satışa ...

Neuralink Cihazı Bir Hastaya Daha Takılacak

Neuralink cihazı, teknoloji girişimcisi Elon Musk tarafından kurulan bir şirket tarafından geliştirilen bir teknolojidir. Bu ...

Son Yazılar

wave
MTA DİRİ FAY HARİTASI (GÜNCELLENMİŞ-2024): İşte Türkiye'de deprem riski olan iller!

2024 yılına ait güncellenmiş MTA Dirİ Fay Haritası, Türkiye'de deprem riski taşıyan ...

LGS için heyecanlı bekleyiş: Bu kurallara dikkat!

Liselere Giriş Sınavı (LGS) öğrencilerin geleceğini belirleyen önemli bir adımdır. Bu ...

TÜİK'ten 148 Bin TL Maaşla Eleman Alımı

Türkiye İstatistik Kurumu, Türkiye'nin resmi istatistiklerini ve verilerini üreten kurumdur. ...

Apple iPhone SE 4 Fiyatı ve Özellikleri

Apple, iPhone SE serisine yeni bir model eklemeye hazırlanıyor. iPhone SE 4, önceki modellerden ...

Honor X9B Türkiye’de 19 bin TL’den satışa çıktı

Huawei'nin alt markası Honor, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği yeni akıllı telefon ...

OpenAI, Sesini Kullanmak İçin Scarlett Johansson ile Görüşmüş

OpenAI, yapay zeka alanında önemli bir oyuncu olarak bilinmektedir. Son zamanlarda yapılan ...

Şekerde 2024-2025 Dönemi Kotaları Açıklandı

Şeker sektörü, Türkiye ekonomisi için önemli bir yere sahiptir ve her yıl belirlenen kotalar ...

Neuralink Cihazı Bir Hastaya Daha Takılacak

Neuralink cihazı, teknoloji girişimcisi Elon Musk tarafından kurulan bir şirket tarafından ...

Meyve Fiyatları 6 Katına Çıktı

Son zamanlarda meyve fiyatlarındaki artış birçok insanı endişelendirmeye başladı. ...

Vivo X Fold 3 Pro Çin Dışında Satışa Sunuluyor

Vivo X Fold 3 Pro, sonunda Çin dışında da satışa sunuluyor! Bu gelişme, akıllı ...

Apple iOS 17.5.1 Fotoğrafların Yeniden Ortaya Çıkma Sorunu Çözümü

Apple, mobil işletim sistemi iOS için yeni bir güncelleme olan iOS 17.5.1'i kullanıcılarına ...

ÖĞRETMENLERDEN Gizlenen ÖĞRETMENLİK MESLEK KANUNU

Öğretmenlik, toplumun en önemli mesleklerinden biridir ve öğretmenlerin eğitim-öğretim ...