Editörün Seçimleri

wave
Alice Harikalar Diyarında Sendromu Nedir?

Alice Harikalar Diyarında Sendromu, genellikle çocukluk veya ergenlik döneminde ortaya çıkan, gerçek dünya ile hayal dünyasını ...

Trendler

wave
Mercedes-Benz Elektrikli Araçlar İçin İçten Yanmalı Motor Planlarını İptal Etti

Mercedes-Benz'in elektrikli araçlar için içten yanmalı motor kullanma planlarını iptal etmesi otomotiv endüstrisinde büyük yankı ...

İTÜ, Turkcell ve Ericsson’dan ortak 5G teknoloji kampüsü

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Türkiye'nin önde gelen telekomünikasyon şirketi Turkcell ve dünyanın önde gelen iletişim ...

Son Yazılar

wave
Mercedes-Benz Elektrikli Araçlar İçin İçten Yanmalı Motor Planlarını İptal Etti

Mercedes-Benz'in elektrikli araçlar için içten yanmalı motor kullanma planlarını iptal etmesi ...

Tesla Cybertruck Gaz Pedalı Sorunu ve Teslimatların Durması

Tesla Cybertruck, yüksek performansı, şık tasarımı ve elektrikli motoruyla otomobil ...

MEB Mesleki Eğitimde İş Yeri Sözleşmelerinin Feshi

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) son dönemde mesleki eğitim alanında önemli bir adım ...

2,94 Faizle 850.000 TL Konut Kredisi Fırsatı: 120 Ay Vade ile Taksitlendirme Tablosu

Eviniz için hayal ettiğiniz konut kredisini 2,94 faiz oranıyla ve 120 ay vade seçeneğiyle ...

Toyota Corolla Fiyat Listesi ve Özellikleri

Toyota Corolla, dünya genelinde en popüler ve güvenilir otomobil markalarından biridir. ...

WhatsApp Yeni Özellikler: Kanal Sabitleme ve Daha Fazlası

WhatsApp, popüler mesajlaşma uygulaması olarak sürekli olarak güncellemeler ve yeni ...

Bakan Yerlikaya Duyurdu: Cezalar İptal Edildi

Bakan Yerlikaya, son açıklamasında trafik cezaları konusunda önemli bir düzenleme ...

İTÜ, Turkcell ve Ericsson’dan ortak 5G teknoloji kampüsü

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Türkiye'nin önde gelen telekomünikasyon şirketi ...

iPhone 13 128 GB Fiyat Avantajı

iPhone 13, Apple'ın son model akıllı telefonudur. 128 GB depolama kapasitesine sahip olan bu ...

Necmettin Batırel'den Çarpıcı Çıkış: İstanbul, Ankara ve İzmir'e Çivi Bile Çakmam

Necmettin Batırel, son konuşmasında İstanbul, Ankara ve İzmir için dikkat çeken bir ...

Kabine Toplantısı: Öğretmen Atamaları ve Kadro Tahsisi Görüşülecek

Bugün yapılacak olan kabine toplantısında, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğretmen ...

Zeytinburnu Bölgesinin Profesyonel Kilit Hizmetleri

Zeytinburnu bölgesi, İstanbul'un önemli semtlerinden biridir ve burada yaşayan binlerce insan ...