Editörün Seçimleri

wave
Kuaförde Serum Takıp Kalbi Duranlar: Serum Çılgınlığına Karşı Uyarı

Son zamanlarda kuaförlerde yapılan saç bakımı uygulamalarının arasında serum takma çılgınlığı da hızla yayılmaya başladı. ...

Trendler

wave
Chery Türkiye Yatırımı: Masada Durumu ve Beklentiler

Chery, Türkiye'de bir otomotiv yatırımı yapma konusundaki planlarıyla gündemde. Çin merkezli otomotiv devi, Türkiye'de üretim ...

512 GB’lık Nothing Phone (2)’de Amazon indirimi var

Eğer bir teknoloji tutkunuysanız ve yeni bir telefon almayı düşünüyorsanız, sizin için harika bir fırsat var! 512 GB’lık ...

Son Yazılar

wave
Öğretmenlere 3 Adet Sınav Görevi

Öğretmenlere verilebilecek 3 farklı sınav görevi vardır. 1. Gözetmenlik görevi: Sınav ...

Mayıs 2024 Aile Destek Ödemeleri Belli Oldu: İşte Detaylar

2024 yılı Mayıs ayına girdiğimiz şu günlerde birçok aile mali destek almak için heyecanla ...

Milli Eğitimde ŞOK gelişme: 517 şube müdürü birden görevden alındı

Son dakika gelişmesiyle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre 517 ...

Bakanlık Açıkladı: Fahiş Fiyat ve Stokçuluğa Milyonlarca Ceza

Ülkemizde yaşanan pandemi süreci ve sonrasında tüketim ürünlerinde artan fiyatlar ve ...

Yüksek Faiz Yatırımcıyı Uzun Vadeye Yönlendirdi: Mevduatta 1 Yıllık Vade ZİRVEYE Ulaştı

Son dönemde yatırımcıların mevduat hesaplarına olan ilgisi, yüksek faiz oranları sebebiyle ...

Altın Yükseliş Düğmesine Bastı! İşte 6 Mayıs 2024 Güncel Altın Fiyatları

Altın yatırımcıları ve takipçileri için heyecanlı bir dönem başladı. Son dönemde ...

3+1 Çalışma Sistemi Değişiyor mu?

Son dönemde gündemde olan konulardan biri de 3+1 çalışma sisteminin değişip ...

Benzin ve Motorine İndirim Geliyor

Benzin ve motorine yapılan indirimlerle ilgili son dönemde yaşanan gelişmeler, sürücüler ve ...

Chery Türkiye Yatırımı: Masada Durumu ve Beklentiler

Chery, Türkiye'de bir otomotiv yatırımı yapma konusundaki planlarıyla gündemde. Çin merkezli ...

Bireysel Emeklilik Sistemi ve Yapay Zeka

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), uzun vadeli bir yatırım aracı olarak Türkiye'de bireylerin ...

Gözler Kabine Toplantısında: Gündem Öğretmen Atamaları

Türkiye'de eğitim, her zaman önemli bir konu olmuştur ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ...

Apple 7 Mayıs Etkinliğinde Neler Bekliyoruz

Apple hayranları için heyecan verici bir zaman yaklaşıyor. Her yıl olduğu gibi, teknoloji ...