Editörün Seçimleri

wave
Her 2 kişiden birinde D vitamini eksik

D vitamini, vücut için oldukça önemli bir vitamindir ve vücudumuzun çeşitli işlevlerini yerine getirmesinde önemli bir rol oynar. ...

Trendler

wave
OPPO Reno11 F 5G Türkiye’de Satışa Çıkıyor

OPPO Reno11 F 5G, 5G bağlantısı, yüksek performansı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Türkiye’de satışa çıkacak olan bu ...

Microsoft’un OpenAI'ye 10 Milyar Dolarlık Yatırımı ve ChatGPT Masaüstü Uygulaması

Microsoft, yapmış olduğu 10 milyar dolarlık yatırımla OpenAI'ye destek olmaya devam ediyor. Bu yatırımın ardından, OpenAI'nin ...

Son Yazılar

wave
Güncel Altın, Dolar, Euro ve Sterlin Fiyatları

Güncel altın, dolar, euro ve sterlin fiyatlarını öğrenmek isteyenler için en güncel ...

OPPO Reno11 F 5G Türkiye’de Satışa Çıkıyor

OPPO Reno11 F 5G, 5G bağlantısı, yüksek performansı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. ...

O İlde Suya Yüzde 20 İndirim Geldi

O ilde yaşanan gelişmeler doğrultusunda suya yüzde 20 indirim yapıldı. Bu indirimin ...

HSBC'nin Dolar Raporu: Doların Geleceği Hakkında Öngörüler

HSBC'nin dolar raporu, döviz piyasasında doların geleceği hakkında önemli ipuçları veriyor. ...

Öğretmen Mülakatı Sisteminde Yeni Düzenleme

Öğretmenlere yapılan mülakatlar, eğitim sisteminin önemli bir parçasıdır. Milli Eğitim ...

Samsung Galaxy A54 ve A34 için One UI 6.1 dağıtıma çıktı

Samsung'un popüler akıllı telefon modelleri Galaxy A54 ve A34 için uzun zamandır beklenen One ...

OpenAI, GPT Store’u herkes için ücretsiz hale getirdi

OpenAI, yapay zeka ve doğal dil işleme alanında önemli bir adım atarak GPT Store’u herkes ...

Meteoroloji'den İllere Uyarı: Sağanak Yağışlar Devam Edecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, birçok ilde ...

Microsoft’un OpenAI'ye 10 Milyar Dolarlık Yatırımı ve ChatGPT Masaüstü Uygulaması

Microsoft, yapmış olduğu 10 milyar dolarlık yatırımla OpenAI'ye destek olmaya devam ediyor. ...

Togg T10X Almanya Macerası 2025

2025 yılı itibariyle Togg T10X, Almanya pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Elektrikli araç ...

Öğretmen Mülakatında Yeni Dönem Başladı!

Öğretmen mülakatları, eğitim camiasına katılmak isteyen adaylar için oldukça önemli bir ...

Tesla Cybertruck Üretim Sorumlusu Şirketten Ayrılıyor

Tesla Cybertruck modelinin üretim sorumlusu şirketten ayrılacağı haberi otomotiv endüstrisi ...