Editörün Seçimleri

wave
Kapak Estetiği: Görme Alanınızı Rahatlatın

Kapak estetiği, göz kapağı cerrahisi olarak da bilinen blefaroplasti, göz çevresindeki estetik sorunları düzeltmek ve görme ...

Trendler

wave
Huawei Eyewear 2 Güneş Gözlüğü Versiyonu Geliyor

Huawei, Eyewear 2’nin güneş gözlüğü versiyonu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. İlk olarak 2019 yılında tanıtılan ...

Apple, iPad Pro Reklamı İçin Özür Diledi

Apple, son reklam kampanyasıyla ilgili yaşanan tartışmaların ardından iPad Pro reklamı için özür diledi. Şirketin bu adımı, ...

Son Yazılar

wave
Ücretli Öğretmenlere Öğretmenlik Meslek Kanununda Kadro Verilecek Mi?

Ücretli öğretmenlerin kadro durumu, son zamanlarda gündemde sıkça yer alan konulardan ...

Kapak Estetiği: Görme Alanınızı Rahatlatın

Kapak estetiği, göz kapağı cerrahisi olarak da bilinen blefaroplasti, göz çevresindeki ...

ÖSYM Sınav Görevli Ücreti 2024 Zamlı Ücretleri

ÖSYM, sınav görevlisi olarak görev alacak olanların merakla beklediği 2024 yılındaki zamlı ...

Honda Gemileri Yaktı: O Modelinde 225 Bin TL'lik Dev İndirim! Hem de Faizsiz Kredi Kampanyası Başlattı

Honda, otomobil sektöründe yarattığı heyecanla bir kez daha gündemde. Son model araçlarını ...

Huawei Eyewear 2 Güneş Gözlüğü Versiyonu Geliyor

Huawei, Eyewear 2’nin güneş gözlüğü versiyonu üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. ...

Aile ve Gençlik Fonu'nda İlk Ödeme Tarihi Belli Oldu

Aile ve Gençlik Fonu, pandemi döneminde ailelere ve gençlere destek olmak amacıyla hayata ...

Öğretmenlik Meslek Kanunu Yürürlüğe Girmesi

Öğretmenlik Meslek Kanunu, uzun zamandır gündemde olan ve eğitim camiası tarafından merakla ...

İlçe Milli Eğitim Müdüründen Okul Müdürlerine Yönelik Tehdit İçerikli Mesaj

İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından okul müdürlerine skandal niteliğinde bir mesajın ...

Apple Pathways: İlk Uygulama Geliştirme Sürecine Yardım

Apple Pathways, yeni başlayanlar için işletmelerin, kuruluşların ve bireylerin mobil ...

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 İncelemesi

Samsung'un yeni tablet modeli Galaxy Tab S6 Lite 2024, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği ...

Apple, iPad Pro Reklamı İçin Özür Diledi

Apple, son reklam kampanyasıyla ilgili yaşanan tartışmaların ardından iPad Pro reklamı için ...

Mevduat Faiz Oranları Değişti: 1 Milyon TL'ye En Çok Aylık Faiz Getiren Bankalar

Son dönemde mevduat faiz oranlarındaki değişiklikler birçok yatırımcıyı etkileyebilir. 1 ...