Editörün Seçimleri

wave
Kuaförde Serum Takıp Kalbi Duranlar: Serum Çılgınlığına Karşı Uyarı

Son zamanlarda kuaförlerde yapılan saç bakımı uygulamalarının arasında serum takma çılgınlığı da hızla yayılmaya başladı. ...

Trendler

wave
Apple 7 Mayıs Etkinliğinde Neler Bekliyoruz

Apple hayranları için heyecan verici bir zaman yaklaşıyor. Her yıl olduğu gibi, teknoloji devi olan Apple, 7 Mayıs tarihinde ...

Doktar: Tarım Teknolojileri Geliştiren Bir Girişim

Doktar, tarım teknolojileri geliştiren bir girişim olarak dikkat çekiyor. Son dönemde yaptığı başarılı çalışmalar ile ...

Son Yazılar

wave
Bireysel Emeklilik Sistemi ve Yapay Zeka

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), uzun vadeli bir yatırım aracı olarak Türkiye'de bireylerin ...

Gözler Kabine Toplantısında: Gündem Öğretmen Atamaları

Türkiye'de eğitim, her zaman önemli bir konu olmuştur ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ...

Apple 7 Mayıs Etkinliğinde Neler Bekliyoruz

Apple hayranları için heyecan verici bir zaman yaklaşıyor. Her yıl olduğu gibi, teknoloji ...

Sibergöz-38 Operasyonları: 51 Kişi Yakalandı

Sibergöz-38 operasyonları, son dönemde siber suçlarla mücadele kapsamında gerçekleştirilen ...

Van'da 94 Kilogram Kaçak Altın Ele Geçirildi

Van'da güvenlik güçleri tarafından gerçekleştirilen bir operasyonda 94 kilogram kaçak altın ...

Motorola'nın Yeni Telefonunun Fiyatı Ortaya Çıktı

Motorola, son dönemde çıkardığı telefon modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. ...

Okul Müdürü Yüksek Kar Vaadiyle Onlarca Öğretmeni Dolandırdı!

Son zamanlarda hızla artan eğitim sektöründe yaşanan dolandırıcılık olayları, maalesef ...

Edirne'de Yakalanan 5 FETÖ Üyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Edirne'de Yunanistan'a kaçmaya çalışan 5 FETÖ üyesi yakalandı. Türk güvenlik birimleri, ...

512 GB’lık Nothing Phone (2)’de Amazon indirimi var

Eğer bir teknoloji tutkunuysanız ve yeni bir telefon almayı düşünüyorsanız, sizin için ...

Doktar: Tarım Teknolojileri Geliştiren Bir Girişim

Doktar, tarım teknolojileri geliştiren bir girişim olarak dikkat çekiyor. Son dönemde ...

Vivo X100 Ultra, X100s ve X100s Pro 13 Mayıs’ta geliyor

Vivo X100 serisi, teknoloji tutkunları arasında heyecanla beklenen yeni modellerle genişliyor. ...

Ayakkabı Sektörü Dağılıyor: Fabrika ve Çalışan Kalmayacak!

Ayakkabı sektörü son yıllarda ciddi bir krizle karşı karşıya kalmış durumda. Dış ...