Editörün Seçimleri

wave

Trendler

wave
Google Play Store Biometric Authentication: Enhancing Security and Convenience

Google recently announced the addition of biometric authentication to the Google Play Store, providing an extra layer of security for ...

Volkswagen ve XPeng, Çin’de Geliştirdiği Yeni Platform ile Otomotiv Sektöründe Öne Çıkmayı Hedefliyor

Volkswagen, dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden biri olarak sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bu ...

Son Yazılar

wave
Fahiş Fiyat Artışıyla İlgili Rekabet Kanununda Değişiklik Yapılacak

Fahiş fiyat artışı, özellikle kriz dönemlerinde tüketicilerin en çok karşılaştığı ...

EZBERCİ EĞİTİM

Ezberci eğitim, geleneksel eğitim sistemlerinde sıkça kullanılan bir öğretim yöntemidir. Bu ...

Google Play Store Biometric Authentication: Enhancing Security and Convenience

Google recently announced the addition of biometric authentication to the Google Play Store, ...

Avrupa Birliği'nin Otomobiller için Siber Güvenlik Kuralları

Avrupa Birliği, otomobillerin siber güvenlik standartlarına uygun olması için yeni kurallar ...

YENİ HALKA ARZ TAKVİMİ: Halka arz olan şirketler!

Bu hafta halka arz olan şirketlerin listesi ve detayları aşağıdadır: 1. Şirket Adı 1: ...

Snapchat ve Yapay Zeka ile Oluşturulan Görsellere Filigran Ekleme

Snapchat, yeni bir güvenlik önlemi olarak yapay zeka teknolojisi kullanarak oluşturulan ...

Volkswagen ve XPeng, Çin’de Geliştirdiği Yeni Platform ile Otomotiv Sektöründe Öne Çıkmayı Hedefliyor

Volkswagen, dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden biri olarak sürekli olarak teknolojik ...

Bağımlılıkla Mücadele ve Samimiyet

Sayın Yusuf Tekin, bağımlılıkla mücadele konusunda samimiyetsizlikle suçlandınız. ...

Yeni Jeep Renegade e-Hybrid, Türkiye’de 1 milyon 849 bin TL’den satışa sunuldu

Yeni Jeep Renegade e-Hybrid, Türkiye’de satışa sunulduğu haberleriyle otomobil ...

Özgür Özel'den 'Bir Miktar Öğretmen Ataması' Açıklamasına Eleştiri

CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel, son günlerde gündemde olan 'Bir Miktar Öğretmen ...

Google Haritalar ve Arama için Yeni Özellikler

Google, Haritalar ve Arama hizmetleri için heyecan verici yeni özellikleri duyurdu. Bu yeni ...

Bakan Tunç'tan GYS'de Sorulan Sorulara İlişkin İddialara Yalanlama

Geleceğe Yön Verenler Sempozyumu (GYS) kapsamında gerçekleştirilen oturumlarda Bakan Tunç'a ...