Editörün Seçimleri

wave
Yapay Zeka: Gıdım Var Mı?

Yapay zeka (YZ) günümüzde birçok alanda kullanılan bir teknoloji haline gelmiştir. Peki, yapay zeka gıdım konusunda nasıl bir ...

Trendler

wave
Vivo X100 Ultra için Çıkış Öncesi Kilit Sertifikalar Alındı

Vivo, son model akıllı telefonlarından biri olan Vivo X100 Ultra için çıkış öncesinde önemli bir adım attı. Şirket, yeni ...

Elektrikli BYD Ocean M Konsept Aracı Tanıtıldı

Elektrikli araç teknolojisi hızla gelişmeye devam ediyor ve Çin menşeli otomotiv şirketi BYD'nin son hamlesi, elektrikli araç ...

Son Yazılar

wave
Emeklilere Bayram İkramiyesi Artışı Teklifi TBMM Gündeminde

TBMM gündeminde, emeklilere bayram ikramiyesi artışı teklifi tartışmaları devam ediyor. ...

Binance CEO'su Richard Teng: Türkiye kripto trendlerinin şekillendiği bir market

Binance CEO'su Richard Teng'un Türkiye'nin kripto para trendlerine etkisi hakkındaki görüşleri ...

Fiyatı 3'e katlandı! Ambalaj uygulaması fahiş fiyatın sonunu getirecek mi?

Son dönemde ambalaj maliyetlerinin artması, beraberinde ürün fiyatlarında da artışa sebep ...

Peynir ve Sucuk Skandalı: Sahte Gıda Ürünleri

Son dönemde yapılan incelemeler sonucunda peynir ve sucuk gibi gıda ürünlerinin sahte olduğu ...

Ünlü Tarihçi İlber Ortaylı'nın Açıkladığı En Zor Dil Nedir?

Ünlü tarihçi İlber Ortaylı birçok dil bilen ve dil tarihine büyük ilgi duyan bir isimdir. ...

2022 Temmuz Emekli Maaşı Zam Oranları

2022 Temmuz ayı yaklaşırken, milyonlarca emekli vatandaşın merakla beklediği konulardan biri ...

Vivo X100 Ultra için Çıkış Öncesi Kilit Sertifikalar Alındı

Vivo, son model akıllı telefonlarından biri olan Vivo X100 Ultra için çıkış öncesinde ...

Ali Koç'un Suudi Arabistan Planı: İlk Kez Açıklıyorum

Fenerbahçe Kulübü başkanı Ali Koç, son dönemde yaptığı açıklamalarla ve ziyaretleriyle ...

Fatih Erbakan'a şok! Belediye başkanı YRP'den istifa etti

Yeniden Refah Partisi'nden (YRP) istifa eden bir belediye başkanının kararı parti içinde ve ...

Trabzon Hafif Raylı Sistem Projesi

Trabzon şehri, gün geçtikçe artan nüfusu ve gelişen ekonomisiyle beraber ulaşım ...

Yeni Renault Duster Türkiye'de Tanıtıldı

Renault'un popüler modeli Duster, Türkiye'de fiziksel olarak ilk kez tanıtıldı. Yeni ...

CATL'nin Yeni Bataryası: 10 Dakikada 600 km Menzil

Çin merkezli otomotiv bataryası üreticisi CATL (Contemporary Amperex Technology Co. Limited), 10 ...