Editörün Seçimleri

wave
Kocaeli Şehir Hastanesi'nden Dünya Talasemi Günü'nde Önemli Uyarılar

Bugün, Dünya Talasemi Günü olarak kutlanmaktadır. Bu kapsamda Kocaeli Şehir Hastanesi, talasemi konusunda toplumda farkındalık ...

Trendler

wave
Google Arama Sonuçlarının Sayısını Gizliyor: Ne Anlama Geliyor?

Google, arama sonuçlarının sayısını gizleme kararı alarak geniş bir tartışma ve spekülasyon dalgasına neden oldu. Bu karar, ...

Microsoft'un GPT-4 Tabanlı Yapay Zeka Modeli: ABD İstihbarat Kurumları İçin Yeni Bir Adım

Microsoft, ABD istihbarat kurumları için GPT-4 tabanlı bir yapay zeka modelini tanıttı. Yapay zeka, günümüzde birçok alanda ...

Son Yazılar

wave
Altın Yatırımı: Kritik Uyarı ve Sert Düşüşün Nedeni

Altın yatırımı yapmak finansal anlamda ciddi bir karar gerektirir. Son zamanlarda altın ...

10 Mayıs BİM Aktüel: Bu Hafta Hangi Ürünler İndirimde?

BİM Market, her hafta yüzlerce üründe cazip indirimler sunarak müşterilerini mutlu etmeyi ...

Ara Sınıflarda Eski Süreç ve Müfredat Devam Edecek

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ara sınıflarda eğitim süreci ve müfredat konusunda önemli ...

Renault Mayıs Ayı Kampanyası: Clio ve Megane'de 165 Bin Liralık İndirim!

Otomoitv sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Renault, Mayıs ayına özel cazip bir ...

Mehmet Şimşek Enflasyonla Mücadelede Adımlarını Açıkladı

Mehmet Şimşek, enflasyonla mücadelede atılacak adımlar hakkında önemli açıklamalarda ...

Eyüpsultan'da Okul Müdürünü Vuran Öğrencinin İfadesi

Eyüpsultan'da bir okulda meydana gelen şok edici olayda, okul müdürünü vuran öğrencinin ...

İçişleri Bakanlığında SON DAKİKA atama depremi! 101 kaymakamın görev yeri değişti: İşte isim listesi...

İçişleri Bakanlığı'nda heyecan verici gelişmeler yaşanmaktadır. Son dakika atama depremi ...

Google Arama Sonuçlarının Sayısını Gizliyor: Ne Anlama Geliyor?

Google, arama sonuçlarının sayısını gizleme kararı alarak geniş bir tartışma ve ...

Eğitim Bir-Sen'den Okul Müdürlerine Kadro, Şube Müdürlerine Uzman Öğretmenlik Kararı

Eğitim Bir-Sen, eğitim camiasında önemli bir etkiye sahip olan sendikal bir yapıdır. Sendika, ...

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran: Kurda Risk Görmediğimiz İçin Yabancı Para Kredi Verebiliyoruz

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, kurda görülen riskleri dikkate almadıklarını ...

Nikah Töreninde Dua Skandalı

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen bir nikah töreninde yaşanan dua skandalı, büyük bir ...

Yapay Zeka Destekli Görsel Üretimi ve Reklam Araçları

Yapay zeka, günümüzde birçok endüstride devrim yaratan bir teknoloji haline gelmiştir. Son ...