Editörün Seçimleri

wave
Duş Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan duş, hem fiziksel temizliğimizi sağlar hem de rahatlamamıza yardımcı olur. Ancak duş alırken ...

Trendler

wave
Samsung XR/VR Gözlüğü: Yüksek Çözünürlük ve Parlaklıkla Geliyor

Samsung'un XR/VR gözlüğü, teknoloji dünyasında büyük bir heyecan yaratıyor. Bu gözlük, kullanıcılarına yüksek ...

Son Yazılar

wave
YouTube Music’te Şarkı Aramayı Kolaylaştıracak Yeni Özelliğin Testleri Başladı

YouTube Music, müzik dinleme deneyimini her geçen gün geliştirmek ve kullanıcıların ...

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Önemli Duyuru: Sınav Tarihleri Bir Hafta Öne Alındı

Milli Eğitim Bakanlığı, eğitim camiasını yakından ilgilendiren önemli bir duyuru yaparak ...

MEB'den Öğretmenlere Sınav Görevlerine İlişkin Önemli Uyarı

Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenlere yaptığı duyuru ile sınav görevlerine ilişkin ...

Apple'ın Sonbaharda Piyasaya Sürmeye Hazırlandığı İki Farklı AirPods 4

Apple, sonbaharda iki farklı modeli ile AirPods 4'ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni nesil ...

Apple ve Google, Gemini üzerinden iş birliği görüşmeleri yapıyor

Apple ve Google gibi dev teknoloji şirketleri, kripto para birimleri ve blokzincir teknolojisi ...

Samsung XR/VR Gözlüğü: Yüksek Çözünürlük ve Parlaklıkla Geliyor

Samsung'un XR/VR gözlüğü, teknoloji dünyasında büyük bir heyecan yaratıyor. Bu gözlük, ...

Adalet Bakanı Tunç'tan 9. Yargı Paketi Açıklaması

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, uzun süredir tartışılan ve beklenen 9. Yargı Paketi hakkında ...

Finansal Sektörde Kriz! Kredi Kartları ve Krediler İçin Yeni Düzenlemeler Yolda!

Son dönemde finansal sektördeki kriz, kredi kartları ve kredilerle ilgili yeni düzenlemeler ...

iPhone 14 Fiyatları Hepsiburada’da - En İyi Fiyat Garantisi!

iPhone 14, her yıl merakla beklenen ve tüketicilerin heyecanla beklediği bir teknoloji ...

Sony PlayStation VR2 Üretimi Durdu: Stok Fazlası Nedeniyle Durum

Sony, PlayStation VR2'nin üretimini stok fazlası nedeniyle durdurduğunu duyurdu. Bu kararın ...

Interlune: Ay’da Helyum-3 Peşinde

Interlune, günümüzün enerji ihtiyaçlarını karşılamak adına gelecekteki enerji kaynakları ...

Fatih'in Tılsımlı Madalyonu: 82 Milyon Liraya Satışa Çıktı

Osmanlı İmparatorluğu'nun efsanevi hükümdarı Fatih Sultan Mehmet’in tarihi bir madalyonunun ...