Editörün Seçimleri

wave
Gaziantep Şehir Hastanesi Obezite Merkezi

Gaziantep Şehir Hastanesi, obezite tedavisi alanında bölgenin öncü sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane bünyesinde bulunan ...

Trendler

wave
Yapay Zekâ Hizmeti Claude’un Mobil Uygulaması Nihayet Çıktı

Yapay zekâ teknolojisi günümüzde hızla gelişmekte ve hayatımızın birçok alanında kullanılmaktadır. Bu alanda hizmet veren ...

Roborock Akıllı Robot Süpürge Türkiye’de!

Roborock, akıllı robot süpürge pazarında sunduğu yenilikçi ürünlerle dikkat çeken bir markadır. Çin merkezli teknoloji şirketi ...

Son Yazılar

wave
Yapay Zekâ Hizmeti Claude’un Mobil Uygulaması Nihayet Çıktı

Yapay zekâ teknolojisi günümüzde hızla gelişmekte ve hayatımızın birçok alanında ...

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı

İlçe milli eğitim müdürü ataması yapıldı haberi, ilçe eğitim camiasında heyecan ...

Star Wars: The Old Republic İçin Büyük Güncelleme Geliyor

Star Wars: The Old Republic oyunu, uzun bir süredir beklenen büyük bir güncelleme ile ...

Windows 11 Güncellemesi ve VPN Sorunları

Microsoft, Windows 11'in son güncellemesiyle birlikte ortaya çıkan VPN sorunlarıyla ilgili ...

Roborock Akıllı Robot Süpürge Türkiye’de!

Roborock, akıllı robot süpürge pazarında sunduğu yenilikçi ürünlerle dikkat çeken bir ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Öğretmen Mülakatına Son Noktayı Koydu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son dönemde gündemde olan öğretmen mülakatı konusunda ...

Erdoğan'dan Türk Metal Sendikası'na Taziye Ziyareti

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Metal Sendikası yöneticilerine taziye ...

Google Geçiş Anahtarları ve Şifresiz Gelecek

Google geçiş anahtarları, kullanıcıların güvenli oturum açma deneyimini geliştirmek için ...

Netflix Zeytin Ağacı’nın Yeni Sezonunun Yayın Tarihini Açıkladı

Netflix'in sevilen Türk dizisi Zeytin Ağacı'nın hayranları uzun bir süredir yeni sezonun ...

Huawei nova 12s: Modern Yaşam Tarzına Uygun Tasarım ve Performans

Huawei nova 12s, modern yaşam tarzına uygun tasarımı ve yüksek performansı ile dikkat ...

Nokia 3210 2024 Cep Telefonu Tanıtıldı

Nokia 3210 2024 cep telefonu, Nokia'nın efsanevi 3210 modelinin günümüz teknolojisi ile yeniden ...

Microsoft'un Tüm Kullanıcı Hesapları İçin Geçiş Anahtarı Sunması

Microsoft son güvenlik adımları kapsamında tüm kullanıcı hesapları için bir geçiş ...