Editörün Seçimleri

wave
Gaziantep Şehir Hastanesi Obezite Merkezi

Gaziantep Şehir Hastanesi, obezite tedavisi alanında bölgenin öncü sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane bünyesinde bulunan ...

Trendler

wave
Samsung TV’lerle Oyun Deneyiminde Yapay Zeka Dönemi

Samsung TV’lerle oyun deneyiminde yapay zeka dönemi, oyunseverler için büyük bir gelişme ve heyecan yaratmaktadır. Günümüzün ...

Bose SoundLink Max Bluetooth Hoparlör: Tanıtım ve İnceleme

Bose, yenilikçi ses ekipmanları ve hoparlörleriyle tanınan bir markadır. Son olarak, Bose SoundLink Max Bluetooth hoparlörü ...

Son Yazılar

wave
Samsung TV’lerle Oyun Deneyiminde Yapay Zeka Dönemi

Samsung TV’lerle oyun deneyiminde yapay zeka dönemi, oyunseverler için büyük bir gelişme ve ...

Samsung Galaxy S21 ve Galaxy S22 Serisi İçin One UI 6.1 Güncellemesi

Samsung, Galaxy S21 ve Galaxy S22 kullanıcıları için heyecan verici bir haber duyurdu. İki ...

Memur zammı ile HEPSİ artacak: Bedelli askerlik, 65 yaş aylığı, aile destek, dul ve yetim, engelli, evde bakım maaşı

Memur zammı, sadece memurların maaşlarına etki etmiyor. Aynı zamanda bu zammın diğer sosyal ...

Microsoft OpenAI Yatırımlarına Google Korkusuyla Başlamış

Microsoft'un yapay zeka alanındaki rekabetçi stratejisi, Google'un yapay zeka alanındaki hızlı ...

Bose SoundLink Max Bluetooth Hoparlör: Tanıtım ve İnceleme

Bose, yenilikçi ses ekipmanları ve hoparlörleriyle tanınan bir markadır. Son olarak, Bose ...

Memur ve Emeklilerin Temmuz Zammında Heyecan Dorukta!

Temmuz ayı her yıl memurlar ve emekliler için merakla beklenen bir dönemdir. Çünkü Temmuz ...

Erdoğan ile Özgür Özel Görüşmesine İlişkin Detaylar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel arasındaki son ...

Nvidia ChatRTX: Yeni Modeller ve Sesli Sorgulama Özelliği İle Güncellendi

Nvidia, ChatRTX hizmetini yeniledi ve yeni modelleri ile birlikte sesli sorgulama özelliğini de ...

Okul Boşaltılıp, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Dönüştürülecek İddiası

Okul boşaltılıp, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne dönüştürülecek iddiası, yerel veya ...

Yapay Zekâ Hizmeti Claude’un Mobil Uygulaması Nihayet Çıktı

Yapay zekâ teknolojisi günümüzde hızla gelişmekte ve hayatımızın birçok alanında ...

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ataması Yapıldı

İlçe milli eğitim müdürü ataması yapıldı haberi, ilçe eğitim camiasında heyecan ...

Star Wars: The Old Republic İçin Büyük Güncelleme Geliyor

Star Wars: The Old Republic oyunu, uzun bir süredir beklenen büyük bir güncelleme ile ...