Editörün Seçimleri

wave
İklim Değişikliği: Dünya Alarmda

Dünya genelinde iklim değişikliği, son yüzyılda hızla artan endüstriyel faaliyetler ve sera gazı salınımı ile doğrudan ...

Trendler

wave
Paul Trillo'nun Yönetmenlik Kariyeri: Düşündüğü İlk Fikri 10 Yıl Sonra Sora İle Hayata Geçirebilmesi

Yönetmen Paul Trillo, kariyerinde önemli bir adım atarak 10 yıl önce düşündüğü bir fikri Sora ile hayata geçirebildi. ...

Ferrari 12Cilindri: 819 Beygirlik Yeni V12 Motorlu Canavar

Ferrari, otomobil tutkunlarının merakla beklediği yeni bir canavarı tanıttı: Ferrari 12Cilindri. Bu yeni model, adından da ...

Son Yazılar

wave
Milli Eğitim Bakanı'ndan CHP'nin 'bekâ sorunu' açıklamasına yanıt

Milli Eğitim Bakanı, CHP tarafından kendisine yöneltilen 'bekâ sorunu' ifadesi hakkında ...

Memurlar için Enflasyon Farkı Ne Kadar Oldu?

2021 yılında memurlar için enflasyon farkı belirlenmiş ve maaşlara yansıtılacak. Geçmiş ...

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den 3 Mayıs Milliyetçiler Günü Mesajı

Milliyetçilik duygusu Türk milletinin tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinde ...

7.1'lik Deprem Alarmı: 2 Bin Yıllık Süre Doldu, Kırılma An Meselesi

Jeoloji uzmanları, son 2 bin yılda oluşan gerilmenin artık kritik bir noktaya geldiğini ve ...

Paul Trillo'nun Yönetmenlik Kariyeri: Düşündüğü İlk Fikri 10 Yıl Sonra Sora İle Hayata Geçirebilmesi

Yönetmen Paul Trillo, kariyerinde önemli bir adım atarak 10 yıl önce düşündüğü bir fikri ...

MEB 76. Madde Kapsamında Yapılan Atamalar Hakkında Basın Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 76. Madde kapsamında yapılan atamalar hakkında basın ...

YKS için 40 Günlük Kapalı Dönem Başladı: İşte Detaylar

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için son 40 günlük kapalı dönem 15 Mayıs 2022 ...

Ali Erbaş'ın Makam Aracı Suudi Arabistan'dan

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın makam aracının Suudi Arabistan'dan çıkması büyük ...

Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Anlamlı Hediye: 'Cumhuriyet Ateşi'

Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olan Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ...

X Kullanıcıları ve Engelleme

X kullanıcıları, sosyal medya platformlarında sıkça karşılaşılan bir durumdur ve kişisel ...

ChatGPT Merkezli Bir Google Arama Rakibi Geliyor Olabilir

ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen ve doğal dil işleme alanında önemli bir teknoloji ...

Nisan Ayı Enflasyonu Açıklandı

Nisan ayı enflasyonu açıklandı ve veriler ekonomi çevrelerinde geniş bir tartışma konusu ...