Editörün Seçimleri

wave
Kalbimiz İçin Hep Birlikte

Kalp sağlığı için hep birlikte egzersiz yapmak, sağlıklı beslenmek ve stresi azaltmak önemlidir. Birlikte yürüyüş yapmak, dans ...

Trendler

wave
Rina Onur Şirinoğlu ile Spyke Games ve Oyun Odaklı Yapay Zeka

Rina Onur Şirinoğlu, oyun endüstrisindeki yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken genç bir girişimci ve yapay zeka uzmanıdır. ...

Google'un Operasyonel Verimliliği İçin İşten Çıkarma Planları

Teknoloji devi Google, operasyonel verimlilik artırmak için işten çıkarma yapmaya hazırlanıyor. Şirketin son dönemdeki ...

Son Yazılar

wave
3600 Ek Gösterge ve Yardımcı Hizmetler Sınıfında Yeni Gelişme

Son dönemde Türkiye'de kamu çalışanlarının gündeminde önemli bir konu olan 3600 ek ...

Öğretmenini Bıçaklayan Öğrenci Tutuklandı

Üzücü bir olayın yaşandığı günlerde, bir öğrencinin okulda öğretmenini ...

AK Partili Eski Vekilden, Kabinede Değişiklik Sinyali!

AK Parti'nin eski vekillerinden biri, son zamanlarda kabinede değişiklik sinyalleri verdi. Bu ...

Japon Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki'den Tokat'ta Yaşanan 5.6'lık Depremin Ardından Açıklama

Tokat'ta meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremin ardından uzmanlar ve yetkililer, depremin ...

5 Efsane Ferrari Modeli Satışa Çıkıyor! İşte Koleksiyoncuların Rüya Listesi

Ferrari markasının efsanevi modelleri, otomobil tutkunları ve koleksiyoncular arasında büyük ...

Rina Onur Şirinoğlu ile Spyke Games ve Oyun Odaklı Yapay Zeka

Rina Onur Şirinoğlu, oyun endüstrisindeki yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken genç bir ...

RobotEye, Akıllı Gözetim ve Keşif Sistemleri Geliştiren Şirket, 12,5 Milyon Dolar Değerleme Üzerinden Yatırım Aldı

Akıllı gözetim ve keşif sistemleri geliştiren şirket, RobotEye, son yatırım turunda 12,5 ...

Bilim ve Sanat Merkezleri İçin Ön Değerlendirme Sonuçları Açıklandı!

Bilim ve Sanat Merkezleri, Türkiye'nin dört bir yanındaki yetenekli ve meraklı öğrencilere ...

Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Operasyon! 3 Kişi Göz Altına Alındı

Milli Eğitim Müdürlüğü'nde gerçekleşen operasyon, ülkemizde büyük yankı uyandırdı. ...

Getir için Olumsuz Bir Tablo Ortaya Konuldu

Son zamanlarda Türkiye'nin önde gelen online market platformlarından biri olan Getir hakkında ...

Denizbank Skandalı: Müşterilerin Hesaplarından 205 Milyon Lira Çalındı

Denizbank skandalı, son dönemde bankacılık sektöründe yaşanan skandalların en dikkat ...

Google'un Operasyonel Verimliliği İçin İşten Çıkarma Planları

Teknoloji devi Google, operasyonel verimlilik artırmak için işten çıkarma yapmaya ...