Editörün Seçimleri

wave
Meryem Cannes’da

Meryem, Cannes Film Festivali'ne katılmak için büyük bir heyecanla Fransa'nın yolunu tuttu. Festival boyunca birbirinden önemli ...

Trendler

wave
Xbox Game Pass, Mayıs 2024’te heyecan verici yeni oyunlarla güncelleniyor

Xbox Game Pass, her ay yaptığı güncellemelerle abonelerine sürprizler yapmaya devam ediyor. Mayıs 2024 güncellemesi de birbirinden ...

Faydalı görünen Intel Thunderbolt Share duyuruldu

Intel, yeni bir paylaşım platformu olan Intel Thunderbolt Share'i duyurdu. Thunderbolt teknolojisinin benzersiz özelliklerini ...

Son Yazılar

wave
Meryem Cannes’da

Meryem, Cannes Film Festivali'ne katılmak için büyük bir heyecanla Fransa'nın yolunu tuttu. ...

Kadınlar Sessiz Horluyor

Kadınlar sessiz horluyor konusu, genellikle horlama sorununun erkeklerle ilişkilendirilmesi ...

Milli Eğitim Şube Müdüründen Acı Haber: Uzun Süredir Mücadele Ediyordu, Hayatını Kaybetti

Milli Eğitim Şube Müdüründen gelen son dakika haberine göre, uzun süredir sağlık ...

Memur-Sen’den harekete geçti: Memurların sorunları madde madde açıkladı

Memur-Sen, Türkiye’deki kamuda çalışan memurların yaşadığı sorunlara dikkat çekmek ve ...

Öğretmenlere Ek Ders Müjdesi! 1 Saat Ek Ders Ücreti 125,00 TL Olacak

Türkiye genelinde eğitim sektöründe çalışan öğretmenlere sevindirici bir haber geldi. ...

Xbox Game Pass, Mayıs 2024’te heyecan verici yeni oyunlarla güncelleniyor

Xbox Game Pass, her ay yaptığı güncellemelerle abonelerine sürprizler yapmaya devam ediyor. ...

Apple iOS 18 İle Geliyor: Gözlerle iPhone veya iPad Kontrolü Mümkün Olacak!

Apple, teknoloji dünyasında devrim yaratan popüler cihazlar olan iPhone ve iPad'in yeni işletim ...

Rehber Öğretmenlere Ek Ders Kapısı Açıldı

Rehber öğretmenlere ek ders imkanı sunan yeni düzenlemeyle ilgili detaylar açıklandı. Artık ...

HMD Arrow Resmiyet Kazanmaya Hazırlanıyor

HMD Global, yeni amiral gemisi telefonu HMD Arrow'u tanıtmak için geri sayıma başladı. ...

Faydalı görünen Intel Thunderbolt Share duyuruldu

Intel, yeni bir paylaşım platformu olan Intel Thunderbolt Share'i duyurdu. Thunderbolt ...

PUBG: Battlegrounds, Erangel Classic Haritasını Sınırlı Bir Süre için Oyuncularla Buluşturuyor

PUBG: Battlegrounds, oyuncular arasında hala geniş bir hayran kitlesine sahip olan popüler bir ...

Samsung Galaxy M35, Google Play Console’da görüldü

Samsung'un popüler Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M35, Google Play Console üzerinde ...