Editörün Seçimleri

wave
Robotik Lazer Operasyonu: Avantajları ve Uygulama Alanları

Robotik lazer operasyonu, günümüzün modern tıp teknolojisinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu yenilikçi cerrahi ...

Trendler

wave
Asus ROG Ally X

Asus ROG Ally X, oyuncular için tasarlanmış yüksek performanslı bir oyun bilgisayarıdır. 799 dolarlık satış fiyatıyla, bu cihaz ...

iPad Pro'da Apple Logosu Artık Bir Isı Yayıcı

Apple, iPad Pro için yayımladığı son güncelleme ile dikkat çeken bir değişikliğe imza attı. Artık, cihazın arkasındaki Apple ...

Son Yazılar

wave
Özgür Özel'den 'Arapça tabela' çıkışı

CHP İstanbul Milletvekili Özgür Özel, Arapça tabelalar konusunda yaptığı açıklamada, ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Filistin'e Destek Açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İslam Bilginleri İstişare Zirvesi'nde yaptığı ...

Bankaların Faiz Aldatmacasına DİKKAT!

Günümüzde birçok kişi, bankaların sunduğu mevduat faizleri hakkında doğru bilgiye sahip ...

Kadıköy'de 'Yönetim istifa' sesleri

Kadıköy, İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan, tarihi ve kültürel zenginliğiyle bilinen ...

Emekli Maaşlarına Yüzde 50 Zam Açıklaması

Hükümet yetkilileri, emekli maaşlarına yapılacak zam oranları hakkında kamuoyunu ...

Eğitim Camiası Yasta: Genç Öğretmen Serpil Feci Kazada Hayatını Kaybetti

Eğitim camiası son zamanlarda yaşadığı büyük bir trajediyle sarsıldı. Genç ve yetenekli ...

Asus ROG Ally X

Asus ROG Ally X, oyuncular için tasarlanmış yüksek performanslı bir oyun bilgisayarıdır. 799 ...

Star Işığı İle Fotoğrafçılıkta Yeni Dönem: Vivo V30 5G İncelemesi

Vivo V30 5G, fotoğrafçılık tutkunları için heyecan verici bir yeniliği beraberinde ...

Fenerbahçe'de İsmail Kartal Krizi Patlak Verdi! Yerine Düşünülen İsim Belli Oldu

Fenerbahçe'de İsmail Kartal krizi patlak verdi! Son haftalarda alınan kötü sonuçlarla ...

MHP'nin Belediye Başkanlarını 'Üretken Belediyecilik' İçin Kampa Alacak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), belediye başkanlarına yönelik 'üretken belediyecilik' ...

Sedyeden Kalkıp Doktora Saldırmıştı! Şüpheliler Adli Kontrolle Serbest Bırakıldı

Tıp camiasını ve kamuoyunu derinden sarsan bir olay, geçtiğimiz haftalarda yaşandı. Acil ...

Bankalar Arasında Faiz Rekabeti Artıyor! 1 Milyon TL için Hangi Banka Daha Avantajlı?

Günümüzde bankalar arasındaki faiz rekabeti giderek artmaktadır. Bu durum, tüketiciler için ...