Editörün Seçimleri

wave
Prostatta Hayat Kurtaran Yöntem

Prostat, erkeklerde üreme sistemiyle ilgili bir bezdir ve zamanla bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Prostat sağlığı, erkeklerde genel ...

Trendler

wave
Fintech Şirketi Vitesse, 93 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Fintech sektörü hızla büyüyen ve yeni teknolojilerle finans dünyasını dönüştüren önemli bir alan haline gelmiştir. Bu alanda ...

OpenAI'nin Scarlett Johansson'ın sesine benzeyen ChatGPT sesi Sky'ın kullanımını durdurdu

OpenAI, yapay zeka teknolojileriyle tanınan bir şirkettir. ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilen metin tabanlı bir yapay zeka ...

Son Yazılar

wave
Ev Sahibi ile Tartışan Kiracı Doğalgazı Açıp Apartmanı Havaya Uçurdu

Bir apartmanda yaşanan son derece üzücü bir olay, ev sahibi ile kiracı arasındaki ...

Fintech Şirketi Vitesse, 93 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Fintech sektörü hızla büyüyen ve yeni teknolojilerle finans dünyasını dönüştüren ...

Harç, trafik, MTV Borcu Olanlar Dikkat: Kamu Alacakları İçin Gecikme Zammı ve Tecil Faiz Oranları Yükseltildi

Son dönemde yapılan düzenlemelerle birlikte harç, trafik cezası, MTV borcu gibi kamu ...

Volvo ve Aurora Innovation'dan sürücüsüz kamyon: Volvo VNL Autonomous

Volvo ve Aurora Innovation, otonom taşımacılık teknolojileri üzerine çalışmalar yapan ...

Merkez Bankası'nda Bir İlk! 4 Haziran'da TBMM'de Sunum Yapacak

Merkez Bankası, tarihinde bir ilk yapacak ve 4 Haziran'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde ...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in Kullandığı Makam Aracı Kaza Yaptı!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in kullandığı makam aracının karıştığı kaza ülke ...

Kurban Bayramı Tatili Ne Zaman Başlıyor? Kaç Gün Tatil Olacak?

Kurban Bayramı, İslam dünyasında önemli bir dini bayramdır ve bu bayram tatiliyle birlikte ...

Tahliye İsteyen Dilan Polat, Adli Tıp Kurumu'nda: Serbest Bırakılacak mı?

Dilan Polat adlı sanık, avukatları aracılığıyla tahliye talebinde bulunarak Adli Tıp ...

Bakan Tekin'in Makam Aracı TEM'de Kaza Yaptı

Bakan Tekin'in makam aracının TEM Otoyolu'nda kaza yapması birçok kişiyi endişelendirdi. ...

Öğretmenler Ek Ders Ödemeleri İçin Suç Duyurusunda Bulundu

Son dönemde ülkemizde öğretmenlerin ek ders ödemeleri konusunda artan sorunlar gündeme ...

2. Dönem Devamsızlıklar Sıfırlanıyor mu 2024, Devamsızlık Hakkı Kaç Gün?

2024 yılında eğitim ve öğretim sürecinde devamsızlık konusu önemli bir gündem maddesi ...

Daha Düzenli Bir Masa İçin Sümen Takımlarını Seçin

Masa düzeni, ev dekorasyonunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Hem evdeki yaşam alanınızı ...