Editörün Seçimleri

wave
Balcalı Hastanesi: Güçlendirilen Hastane Hasta Kabulüne Başladı

Balcalı Hastanesi, yeni güçlendirme çalışmalarının tamamlanmasının ardından hasta kabulüne başladı. Hastane, modern tıbbi ...

Trendler

wave
Apple Pathways: İlk Uygulama Geliştirme Sürecine Yardım

Apple Pathways, yeni başlayanlar için işletmelerin, kuruluşların ve bireylerin mobil uygulamalarını geliştirmelerine yardımcı ...

Apple, HomePod ve HomePod mini’yi Türkiye’de satışa sundu

Apple, akıllı ev teknolojileri konusundaki iddiasını Türkiye pazarında da güçlendirmek adına HomePod ve HomePod mini ürünlerini ...

Son Yazılar

wave
Apple Pathways: İlk Uygulama Geliştirme Sürecine Yardım

Apple Pathways, yeni başlayanlar için işletmelerin, kuruluşların ve bireylerin mobil ...

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 İncelemesi

Samsung'un yeni tablet modeli Galaxy Tab S6 Lite 2024, teknoloji tutkunlarının merakla beklediği ...

Apple, iPad Pro Reklamı İçin Özür Diledi

Apple, son reklam kampanyasıyla ilgili yaşanan tartışmaların ardından iPad Pro reklamı için ...

Mevduat Faiz Oranları Değişti: 1 Milyon TL'ye En Çok Aylık Faiz Getiren Bankalar

Son dönemde mevduat faiz oranlarındaki değişiklikler birçok yatırımcıyı etkileyebilir. 1 ...

Apple, HomePod ve HomePod mini’yi Türkiye’de satışa sundu

Apple, akıllı ev teknolojileri konusundaki iddiasını Türkiye pazarında da güçlendirmek ...

OnePlus 13 ve 13R’de Arka Kamera Tasarımını Değiştirecek

OnePlus, teknoloji dünyasında adını en son modeli olan OnePlus 12 ile duyurmuştu. Şimdi ise ...

Proje Okullarına Öğretmen Atama Sonuçları Açıklandı.

Proje okullarına öğretmen atama sonuçları sonunda açıklandı! Eğitim camiasını ...

Netflix ve Roblox’tan Dijital Eğlence Parkı: Nextworld

Netflix ve Roblox iş birliğiyle geliştirilen Nextworld, dijital eğlence parkı konseptiyle ...

Microsoft'un Yeni Xbox Mobil Oyun Mağazası Temmuzda Açılıyor

Microsoft sonunda mobil oyun dünyasına adım atıyor! Büyük bir heyecanla beklenen haber bugün ...

Motorola Moto G Stylus 5G (2024) Yenilenmiş Kalem ve Daha Hızlı Deneyim Vaadiyle Geliyor

Motorola, akıllı telefon pazarında iddialı modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Şimdi de ...

Kylian Mbappe PSG’den Ayrıldığını Açıkladı

Fransız futbol yıldızı Kylian Mbappe, Paris Saint-Germain (PSG) takımından ayrıldığını ...

Huawei'nin Türkiye’de Akıllı Telefon Pazarında Yeniden Liderliği Hedefi

Huawei, Türkiye’de akıllı telefon pazarında yeniden liderlik pozisyonunu ele geçirmeyi ...