Editörün Seçimleri

wave
Tiroit Vakalarında Artış: Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri

Tiroit hastalıkları son yıllarda dünya genelinde artış göstermektedir. Bu durum pek çok faktöre bağlı olarak ortaya çıkabilir. ...

Trendler

wave
Yapay Zeka Destekli İlaç Keşfine Odaklanan Xaira, 1 Milyar Dolar Yatırım Aldı

Yapay zeka alanında sağlık sektörüne yönelik geliştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Xaira, son yatırım turunda 1 ...

Apple'ın Yeni Yapay Zeka Modeli: OpenELM

Apple, akıllı telefonlar ve laptoplar için geliştirdiği yeni yapay zeka modeli olan OpenELM'i duyurdu. Bu yenilikçi yapay zeka ...

Son Yazılar

wave
Bakan Tekin'den Öğretmenlere Hizmet İçi Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Tekin, öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim konusunda önemli ...

TikTok'a Yönelik Türkiye'den Sert Adım! Ahlak Dışı İçerikler İçin Cezalar Geliyor

Türkiye, son dönemde TikTok ve benzeri platformlarda paylaşılan ahlak dışı içerikler ...

KKM'de Parası Olanlar Dikkat! Faiz Oranları Yenilendi, İşte Yeni Faiz Oranları

Kamu Kurumları Maliyesi (KKM), parasını burada değerlendiren vatandaşlar için faiz ...

Yapay Zeka Destekli İlaç Keşfine Odaklanan Xaira, 1 Milyar Dolar Yatırım Aldı

Yapay zeka alanında sağlık sektörüne yönelik geliştirdiği projelerle adından sıkça söz ...

CHP'den Kılıçdaroğlu'na Cevap! Diğer Partilerle İletişimde Olmak, Taviz Vermek Anlamına Gelmez

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun diğer parti liderleriyle iletişim ...

Günde İki Bardak İçmek, Felç ve Kalp Krizinden Koruyor!

Günlük yaşamda su tüketmek vücut sağlığı için son derece önemlidir. Fakat yeni yapılan ...

Hangi Sağlık Sorunları Ehliyet Almaya Engel Teşkil Ediyor?

Ehliyet almak isteyen kişilerin belirli sağlık şartlarını karşılamaları gerekmektedir. ...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den Yeni Müfredat Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yeni müfredat taslağı ile ilgili önemli açıklamalarda ...

Merkez Bankasından Şok Karar: TL Zorunlu Karşılıklara Uygulanacak Faiz Oranı Yükseltildi

Merkez Bankası, TL zorunlu karşılıklara uygulanacak faiz oranını yükseltme kararı aldı. Bu ...

Bir Devrin Sonu: Getir Tüm Çalışanlarını İşten Çıkardı ve Ülkeden Çekiliyor

Türkiye'nin önde gelen online market alışveriş platformlarından biri olan Getir, yaptığı ...

Migros 1000 TL Hediye Çeki Kampanyası

Migros, 1000 TL hediye çeki kampanyası kapsamında müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. 31 ...

Dünya Devi Analiz Sitesi 102 Puanla Şampiyon Olacak Takımı Açıkladı

Dünya Devi Analiz Sitesi, futbol severlere heyecan veren bir açıklamada bulundu. Site ...