Editörün Seçimleri

wave
Yapay Zeka: Gıdım Var Mı?

Yapay zeka (YZ) günümüzde birçok alanda kullanılan bir teknoloji haline gelmiştir. Peki, yapay zeka gıdım konusunda nasıl bir ...

Trendler

wave
Google Meet: Cihazlar Arasında Geçiş Yapmayı Kolaylaştırıyor

Google Meet, cihazlar arasında geçiş yapmayı kolaylaştıran özellikleri ile kullanıcılarına esneklik ve kolaylık sağlamaktadır. ...

Yeni Renault Duster Türkiye'de Tanıtıldı

Renault'un popüler modeli Duster, Türkiye'de fiziksel olarak ilk kez tanıtıldı. Yeni özellikleri ve göz alıcı tasarımıyla dikkat ...

Son Yazılar

wave
İmama Cami Önünde İnfaz

Cami önünde gerçekleşen infaz olayı, toplumda büyük bir şok ve endişe yaratmıştır. Bu ...

Google Meet: Cihazlar Arasında Geçiş Yapmayı Kolaylaştırıyor

Google Meet, cihazlar arasında geçiş yapmayı kolaylaştıran özellikleri ile ...

Mayıs Ayının En Şanslı Burçları

Mayıs ayı astroloji dünyasında heyecan yarattı. Ünlü astrolog Aygül Aydın, 12 burç için ...

SGK'nın Bireysel Faiz Tespiti: Maaşlarda Kesinti Yapıldı, Paralar Faiziyle Geri Alınacak

SGK'nın son dönemde gerçekleştirdiği bireysel faiz tespiti sonuçlarına göre, birçok ...

MEB Yeni Müfredat Taslağı Nedir?

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) her dönemde olduğu gibi bu dönemde de müfredat değişikliği ...

Kendini Yere Atıp Yuvarlanmıştı! AK Parti'den Müdahale Gecikmedi

Geçtiğimiz günlerde AK Parti'nin hızlı bir müdahaleyle karşımıza çıktığı bir olay ...

AK Parti'de Değişimin Ne Zaman Gerçekleşeceği Belli Oldu! Gözler O Tarihte

AK Parti, Türkiye siyasetinde önemli bir yere sahip olan bir parti olarak, ülkenin iç ve dış ...

TOKİ'den Ucuz Arsa Fırsatı: 33 İlde Başvurular Başlıyor!

TOKİ, yani Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 33 ilde yeni bir arsa fırsatı sunuyor. Ucuz arsa ...

Bakanlık Uyardı: IBAN Kiralayanlara Hapis Cezası

Türkiye'de bankacılık sektöründe yaşanan gelişmeler ve BDDK'nin (Bankacılık Düzenleme ve ...

Dolar/TL'deki Artışla Birlikte Altın Fiyatları Geriledi! İşte Güncel Altın Fiyatları

Dolar/TL'deki artışın etkileri sadece döviz kurlarını değil, altın fiyatlarını da ...

Altın Haftalık Kayba İlerliyor

Altın, yatırımcılar için uzun vadeli bir güven limanı olmasına rağmen son dönemde ...

Hollanda Başbakanı'nın Türkiye'ye Ziyareti: Detaylar ve Geri Plan

Hollanda Başbakanı'nın Türkiye'ye gelerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan destek istemek üzere ...