Editörün Seçimleri

wave
Astım Nöbetine Dikkat

Astım, solunum yollarının daralması sonucu ortaya çıkan kronik bir solunum rahatsızlığıdır. Astım nöbeti, astım hastalarında ...

Trendler

wave
Çalışan Odaklı Yeni Nesil Yan Haklar Platformu: Luvu

Luvu, günümüz iş dünyasında çalışanların ihtiyaçlarına odaklanan ve onlara destek olmayı amaçlayan yenilikçi bir yan haklar ...

Samsung Galaxy S25 Pil Ömrü: Yapay Zeka ile Uzatılacak

Samsung'un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S25 serisi, pil ömrünü uzatmak için yapay zeka teknolojisini kullanacak. Bu yenilikçi ...

Son Yazılar

wave
O cihazı takmayan araçlar artık trafiğe çıkamayacak

Kara yolu güvenliğini artırmak amacıyla yapılan yeni düzenlemeye göre artık o cihazı ...

Çalışan Odaklı Yeni Nesil Yan Haklar Platformu: Luvu

Luvu, günümüz iş dünyasında çalışanların ihtiyaçlarına odaklanan ve onlara destek ...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Açıkladı: 20 Bin Öğretmen Ataması

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, ülke genelinde eğitim kalitesini artırmak ve eğitim ...

7 Mayıs 2024 Altın Fiyatları: Gram Altın, Çeyrek Altın, Yarım Altın, Tam Altın

7 Mayıs 2024 tarihinde altın fiyatları incelendiğinde gram altın, çeyrek altın, yarım ...

2023'te Emekli Maaşına ve Memur Aylığına Yapılan Zam Oranları!

2023 yılında emekli maaşı ve memur aylıklarına yapılan zam oranları açıklandı ve merakla ...

İsrail'den Gözaltındaki Kız Çocuklarına Sistematik Cinsel Saldırı

İsrail'in Filistin topraklarında yürüttüğü politikalar uzun zamandır uluslararası insan ...

Kredi Kartı Harcamaları Neden Uçtu?

Kredi kartı harcamalarının uçması, birçok kişi için mali problemlere yol açabilmektedir. ...

Zehir Tacirlerine Yönelik Operasyon: 363 Torbacı 52 İlde Yakalandı

Türkiye genelinde polis ekipleri tarafından düzenlenen büyük çaplı bir operasyonla, zehir ...

Giriş Seviyesi Kia EV3: Yeni Bir Elektrikli Otomobil Geliyor

Kia, elektrikli araç pazarında hızla büyüyen talebe cevap vermek için yeni bir modelle ...

Dolar ve altında 2 kritik senaryo: Kısa vadeli yükselişler görebiliriz

Dolar ve altın fiyatları, yatırımcılar için önemli birer gösterge olarak takip ...

Apple'ın Yapay Zeka Odaklı Sunucu İşlemcisi Geliştirme Projesi: ACDC

Apple, yapay zeka (AI) alanında kendi sunucu işlemcisini geliştirmek için yeni bir proje olan ...

Samsung Galaxy S25 Pil Ömrü: Yapay Zeka ile Uzatılacak

Samsung'un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S25 serisi, pil ömrünü uzatmak için yapay zeka ...