Editörün Seçimleri

wave

Trendler

wave
WhatsApp'ın Yeni Android Tasarımı

WhatsApp, popüler mesajlaşma uygulaması olarak milyonlarca aktif kullanıcıya sahip. WhatsApp'ın Android için yeni bir tasarım ...

Son Yazılar

wave
Chery'den Çılgın Kampanya: Tiggo 7, Tiggo 8 Pro ve Omoda 5 Modellerinde Fiyatlar Eritildi

Chery, otomobil sektöründe uygun fiyatlı ve kaliteli modelleriyle dikkat çeken bir marka olarak ...

İstanbul'da 'Mahzen-23' Operasyonu: İnterpol Kırmızı Bülteniyle Aranan 2 Suç Örgütü Lideri Yakalandı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 'Mahzen-23' operasyonu büyük bir ...

Artificial Intelligence Future Leaders Fellowship Programı'nın İlk Dönemi Seçilen Girişimler

Artificial Intelligence (AI) Future Leaders Fellowship programı, gelişmekte olan yapay zeka ...

Rekor Promosyon Müjdesi! 34.000 TL Ödeme Yapılacak

Sevgili okurlar, rekor promosyon müjdesiyle karşınızdayız! Çalışanlarımıza yapılacak ...

Poco F6: Yüksek Şarj Hızı Desteğiyle Üst Sınıf Bir Telefon Geliyor

Poco F6, şarj hızı konusunda iddialı bir telefon olmaya hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre, ...

Milli Eğitim Müdürlüğünde İmzalar Atıldı: REKOR Promosyon Ödenecek

Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenlere yönelik promosyon ödemesi konusunda yeni bir adım ...

Amazon'un Avuç İçi Kimlik / Ödeme Sistemi: Kullanışlı Hale Getirme İyileştirmeleri

Amazon, müşteri deneyimini geliştirmek ve ödeme işlemlerini daha hızlı ve kullanışlı hale ...

LGS Başvuru Son Gün

LGS (Liselere Geçiş Sistemi) sınavına girecek adaylar için başvuru tarihleri oldukça ...

WhatsApp'ın Yeni Android Tasarımı

WhatsApp, popüler mesajlaşma uygulaması olarak milyonlarca aktif kullanıcıya sahip. ...

Sam Bankman-Fried'un 25 Yıl Hapis Cezası Alması

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Sam Bankman-Fried, FTX kripto ...

Siyah Renkli ve 128 GB iPhone 11’de Dikkat Çeken Fiyat Avantajı

Siyah renkli ve 128 GB depolama alanına sahip olan iPhone 11, Apple'ın popüler akıllı telefon ...

Bembeyaz Klozetlerin Sırrı: Çamaşır Suyundan Daha Etkili Yöntemler

Klozet temizliğinde en yaygın kullanılan malzemelerden biri çamaşır suyudur. Ancak çamaşır ...