Editörün Seçimleri

wave
Gençlik 50 Yaşında Başlıyor

Günümüzde gençlik kavramı sıklıkla fiziksel görünümle ilişkilendirilse de, aslında gençlik deneyimi daha derin ve ...

Trendler

wave
Uzay Teknolojilerine Odaklanan Infinite Orbits, 12 Milyon Euro Yatırım Aldı

Uzay teknolojileri alanında faaliyet gösteren Infinite Orbits, 12 milyon euro tutarındaki yatırım turunu başarıyla tamamladı. Bu ...

Samsung Telefonları için Battery AI Özelliği

Samsung, akıllı telefon endüstrisinin öncülerinden biri olarak sürekli olarak yenilikçi özellikler sunmaya devam ediyor. Şimdi de ...

Son Yazılar

wave
Japon Deprem Uzmanından Korkutan İstanbul Depremi Açıklaması

Son dönemde Japon deprem uzmanı Dr. Takeshi Kimura, İstanbul'da olası bir depremin korkunç ...

CHP Genel Başkanı: Arapça Tabelaları Kaldırırken Dikkatli Olalım

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı, son dönemde gündeme gelen Arapça tabela ...

Milli Eğitim Akademisi: Amaçları ve Hedefleri

Milli Eğitim Akademisi'nin açılacak olması, Türkiye'nin eğitim sisteminde önemli bir ...

İstanbul'un Göbeğinde İğrenç Olay! Mahalleli Şantaj İle 13 Yaşındaki Kıza Yıllarca Tecavüz Etmiş

İstanbul'un göbeğinde yaşanan şok edici olay tüm Türkiye'yi derinden sarsmış durumda. ...

Yükseköğretim Kurulu Tarafından 'Spor Dostu Kampüs' Projesi Tanıtıldı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), üniversitelerde sporun yaygınlaştırılması ve teşvik edilmesi ...

Ünlü Ekonomistten Tasarruf Paketine Çarpıcı Yorum: Enflasyonla Mücadele İçin Memur ve Emekli Maaşlarına Kısıtlama Şart

Ünlü ekonomist, enflasyonla mücadele için tasarruf paketine çarpıcı bir öneride bulundu. ...

Uzay Teknolojilerine Odaklanan Infinite Orbits, 12 Milyon Euro Yatırım Aldı

Uzay teknolojileri alanında faaliyet gösteren Infinite Orbits, 12 milyon euro tutarındaki ...

DEM Partili Tunceli Belediye Başkanı'na terör örgütü propagandasından soruşturma

Tunceli Belediye Başkanı, DEM Parti üyesi olarak görev yapmaktadır ve son zamanlarda terör ...

Beşiktaş Akademi'de Ücretsiz Yaz Kursları

Beşiktaş Akademi, her yıl olduğu gibi bu yaz da ücretsiz yaz kursları düzenliyor. Bu ...

İstanbul'da Yaşanan Talihsiz Olay: İlkokuldan Liseye Kadar! Talihsiz Çocuğa 15 Kişi Tecavüz Etti

İstanbul'da son günlerde yaşanan korkunç olay, tüm Türkiye'yi derinden sarsmış durumda. Bir ...

Otomobili Olan Herkesi İlgilendiriyor! Dev Kampanya Başlatıldı

Aracınızın bakımı ve onarımı konusunda harcamalar yüksek olabilir. Ancak sizi sevindirecek ...

Memurlara Uzaktan ve Esnek Çalışma Duyurusu: Canlı Yayında Açıklandı!

Son günlerde yapılan duyurularla birlikte Türkiye'deki memurlar için önemli bir gelişme ...