Editörün Seçimleri

wave
36. Kalp Haftası'nda Çocuk Kalp Doktorlarına Dikkat Çekildi

36. Kalp Haftası, her yıl şubat ayının ikinci haftası düzenlenen önemli bir etkinliktir. Bu hafta boyunca, kalp sağlığına ve ...

Trendler

wave
Materix, Nano Kaplama Teknolojisi Geliştiren İşletme, Founder One'dan Yatırım Aldı

Materix adlı nano kaplama teknolojisi geliştiren girişim, Founder One adlı yatırım şirketinden önemli bir yatırım aldı. Bu ...

Güvenlik Kamerasıyla Paintball Atışı Yapabilen Yeni Teknoloji

Günümüzde teknoloji her geçen gün daha da ileri seviyelere ilerliyor. Bu ilerlemeyle birlikte güvenlik kameraları da sıradışı ...

Son Yazılar

wave
Materix, Nano Kaplama Teknolojisi Geliştiren İşletme, Founder One'dan Yatırım Aldı

Materix adlı nano kaplama teknolojisi geliştiren girişim, Founder One adlı yatırım ...

Annelere 325 Euro Yardımı: Başvuru Şartları

Türkiye'de yaşayan annelere müjdeli bir haber! Devlet, 325 Euro tutarında bir yardım programı ...

Ajet Havayolları Kabin Memuru Alımları: En Az Lise Mezunları Başvurabilir

Ajet Havayolları, kabin memuru alımlarını başlattı ve en az lise mezunu adayların ...

En Çok Talep Gören Araba Modelleri Belli Oldu! İşte Öne Çıkan Araçlar

Yeni araç almayı düşünenler için en çok talep gören arabaların hangileri olduğunu bilmek ...

Araç Sahiplerine Müjde! Mobil İstasyonlarla Muayene Kolaylığı Geliyor

Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok alanda yaşanan yenilikler, araç ...

İl Milli Eğitim Müdürü, adaletli davranmıyor!

İl Milli Eğitim Müdürü, adaletli davranmıyor iddiaları son günlerde gündemde olan ...

Fintech Girişimi Finmid, 24.7 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Fintech sektörü, finansal teknolojilerin geliştirilmesi ve kullanımı üzerine odaklanan ...

Görevden Alınan İlçe Milli Eğitim Müdürü, Açtığı Davayı Kazandı

İlçe milli eğitim müdürü görevden alınma süreci, hukuki süreç ve sonuçlanan dava ...

Yapay Zeka Destekli Teknoloji ile Gazetecilik Odaklı Yerli Girişim: Scrolli

Scrolli, gazetecilik odaklı yerli bir girişim olarak yapay zeka destekli teknolojiyi kullanarak ...

Kardeşler Arası Miras Paylaşımında Yeni Dönem: Noter Şartı Kaldırıldı!

Türk Medeni Kanunu'na göre miras hukuku, miras bırakan kişinin ölümü ile birlikte ...

Maliye Bakanlığı Spekülasyonlar Hakkında Açıklama Yaptı

Maliye Bakanlığı tarafından yapılan son açıklamada, Dünya Bankası fonlarının amacına ...

Lastik Kesme Vakasında 20 Araç Sahibi Mağdur! Polis Soruşturma Başlattı

Son günlerde yaşanan lastik kesme vakaları ülkemizde sıkça gündeme gelmeye başladı. ...