Editörün Seçimleri

wave
Yapay Zeka: Gıdım Var Mı?

Yapay zeka (YZ) günümüzde birçok alanda kullanılan bir teknoloji haline gelmiştir. Peki, yapay zeka gıdım konusunda nasıl bir ...

Trendler

wave
Lonca Girişimcilik Merkezi'nin 9. döneminden mezun olan 8 girişim

Lonca Girişimcilik Merkezi'nin 9. dönem mezunları, başarılı ve yenilikçi projeleriyle dikkat çekiyor. İşte bu dönemden mezun ...

Boeing 737 MAX 9 Uçağından Düşen iPhone Nasıl Sağ Kalabildi?

Boeing 737 MAX 9 uçağı, 2018 ve 2019'da meydana gelen kazalar nedeniyle dünya genelinde büyük bir tartışma konusu haline ...

Son Yazılar

wave
Lonca Girişimcilik Merkezi'nin 9. döneminden mezun olan 8 girişim

Lonca Girişimcilik Merkezi'nin 9. dönem mezunları, başarılı ve yenilikçi projeleriyle dikkat ...

Wacom Movink 13: Yaratıcıların İlham Alacağı OLED Panelli Çizim Ekranı

Wacom, sanatçılar ve profesyonel kullanıcılar için yüksek kaliteli çizim tabletleri ve ...

2024 KPSS Başvuruları: Ücretlerde Artış Bekleniyor

2024 KPSS başvuruları için geri sayım başladı. Adayların merakla beklediği başvuru ...

Yeni Sosyal Yardım Paketi Yolda! Düşük Gelirliler İçin Destek Kapıda

Hükümetin yeni sosyal yardım paketi düşük gelirlilere yönelik destekleri içeriyor. Covid-19 ...

Doktorlardan Yenidoğan Dolandırıcılığı! Emniyet 38 Şüpheliyi Yakaladı

Son zamanlarda yapılan bir operasyonla, doktorlar arasında yenidoğan dolandırıcılığı ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Netanyahu ve Siyonistlere Yönelik Sözleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı bir konuşmada, İsrail Başbakanı Netanyahu ...

Üniversitelere Yeni Lisans ve Ön Lisans Programları

Türkiye'de üniversitelerin lisans ve ön lisans düzeyindeki eğitim programlarına yenileri ...

Yeni Müfredatın Getireceği Değişiklikler

Yeni eğitim öğretim yılına girerken, eğitim sisteminde önemli bir değişiklik gündemde. ...

2024'ün Takip Edilmesi Gereken Mobil Uygulama Trendleri

Mobil uygulama endüstrisi hızla gelişmeye devam ediyor ve bu trend 2024 yılında da devam ...

Boeing 737 MAX 9 Uçağından Düşen iPhone Nasıl Sağ Kalabildi?

Boeing 737 MAX 9 uçağı, 2018 ve 2019'da meydana gelen kazalar nedeniyle dünya genelinde büyük ...

Yeni Müfredatta Ders ve Teneffüs Sürelerinde Değişiklik Olacak Mı?

Yeni müfredatta ders ve teneffüs sürelerinde yapılabilecek değişiklikler, eğitim camiasında ...

Samsung Galaxy Watch 7 ile Kan Şekeri Ölçümü Yapabilir mi?

Samsung Galaxy Watch 7, kullanıcıların sağlık ve fitness takibini yapabileceği akıllı bir ...